Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, mi lehet ez a...

Nem tudom, mi lehet ez a betegség. Eddig már több orvosnál is jártam, de ők sem tudták megmondani, mi lehet a probléma. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Néha, hónapokig nem jelentkezik ez a fájdalom, van, amikor hetente is. Ha olyan napja van, a vizelés egyenesen kibírhatatlan. Utána pedig egész nap fáj. Nincs elszíneződés, nincs elváltozás ott lent sem. Csak jön és megy. Nem kötődik a menstruációs ciklusaimhoz sem, megfigyeltem. Egyedül ott lent fáj, máshol nem. Éget, csíp, de ilyet még nem is tapasztaltam előtte, szóval nem igazán tudom megállapítani, hogy mihez is hasonlíthatnám. Általában egy napig tart, utána határozatlan ideig nem jelentkezik, aztán váratlanul megint érzem. Hasonló egy kicsit a felfázáshoz abból a szempontból, hogy néha van ingerem, de nem jön ki semmi. Ez mi lehet? Valami tipp? Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 26. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

"Éget, csíp"


Krónikus húgyúti fertőzés, hólyaghurut.

Voltál kenet vizsgálaton, vérvizsgálaton?


[link]

2020. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha több orvos nem tudta, akkor mi sem fogjuk.

Olyankor csináltak labort, amikor pont előjött a fájdalom?

2020. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# - Kenetvizsgálaton voltam, semmi. Vérvizsgálatra a napokban megyek.

2# - Sajnos tudom, csak gondoltam, hátha valami csoda folytán találok választ. Nem, egyszer voltam kórházban vele, amikor olyan kibírhatatlan volt, hogy injekcióval adták be a fájdalomcsillapítót, de labort nem csináltak.

2020. júl. 26. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség szerintem, hanem vitaminhiány. Ha mást nem is, de legalább C-vitamint szedned kéne, de legjobb lenne valami komplett multivitamin.
2020. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem nőgyógyászati probléma. Menj el a körzeti orvosodhoz, csináltasson egy labort, és kérj ultrahangra beutalót. Lehet akár veseköved is.
2020. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet krónikus húgyúti fertőzés valóban, visszatérő felfázás okozhat ilyet, barátnőmnek sajnos az van csak neki durva mindig.. Nem tudnak vele mit kezdeni, mindig antibiot kap ré de az nem megoldás, valami eredete kell legyen, azt kell kideríteni.
2020. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek! Az előttem válaszolónak pedig: remélem, hogy minden rendben lesz a barátnőddel!
2020. júl. 26. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Urologust keress fel, az ő szakterülete
2020. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Többször is megtettem, ahogy írtam, de még ők sem tudták megmondani, mi van :D
2020. júl. 27. 07:21
 10/10 anonim ***** válasza:
STD szűrés?
2020. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!