Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati ultrahang...

A nőgyógyászati ultrahang vizsgálat kimutatja biztosan, ha valami elváltozásvan a méhen és annam környékén?

Figyelt kérdés

Évek óta tartó hüvelyérzékenységgel mentem a nőgyógyászhoz, mivel nem éltem szexuális életet és tampont se használtam nem foglalkoztam vele, mert vettem észre, nem nehezítette meg a hétköznapjaimat,azt hittem normális a dolog, de elkezdett foglalkoztatni mióta van párom,és fájdalmat okozott, bármi amit csinálni szeretett volna velem csinálni, és kiderült, hogy heveny hüvelygyulladásom van, ezek szerint már évek óta!

Mivel szűz vagyok, csak egy ph-szint mérés végzett el ami 6,0 és egy ultrahangot.

Kaptam Fluomizin kupot. Kigyógyulhatok belőle?

Valamint az ultrahang nem mutatott ki semmi elváltozást.

Aminek nagyon örülök, de sok helyen azt olvastam, hogy a hosszasan tartó hüvelygyulladás átmehet más szervekre is a méhre, petefészkekre.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Elmúllt a hüvelyfájdalom?

Nekem kifejezetten a hüvelynyílásomra koncentrálódik a rossz komfort érzés, az érzékenység,nyomás hatására pedig fájdalom.

A válaszokat előre is megköszönöm! :)



2020. júl. 26. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a kérdésnél lévő gépelési hibákért!
2020. júl. 26. 21:42
 2/4 anonim ***** válasza:

A huvelyi ultrahang garantaltan kimutatja, a legpicikebb elvaltozast is, csak annak a termeszetet nem. Amugy is eves rakszuressel maganrendelesen huvelyi ultrahang, sot, kolposzkopia egyutt kerheto. Ez a legbiztosabb szures.

Gondolom, nincs sulyos bajod, csak regota allt fenn es kellemetlen.

2020. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem csináltak hüvelyit mivel még szűz vagyok, hüvelyileg nem vizsgáltak meg, hasi ultrahangot végeztek.
2020. júl. 27. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahanggal is nagy esellyel megtalaljak, ha gond van, gondolom meg is nyomkodta a hasad, plusz ha indokolt lenne tudna vegbelen keresztul is ultrahangot csinalni

Tudja mit csinal hidd el, valoszinuleg nem ez lesz az elso hogy ilyet hallott, minden rendben lesz ne izgulj ;)

2020. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!