Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diéta alatt miért van szorulás?

Diéta alatt miért van szorulás?

Figyelt kérdés

1500 kalóriát eszem, sok zöldség nyersen és párolva, zab, joghurt, sőt meg utifumaghejjat is próbáltam de konkrétan folyamatosan fent all a probléma, és iszonyatosan felvagyok puffadva

Azt elfelejtettem mondani, hogy sportolok is saját testsúly erősítő gyakorlatok, kardio, sulyzos edzés, sok séta

Mi lehet a baj??


ápr. 29. 21:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg rengeteg vizet is iszom úgyhogy nem értem, gyümölcsöt is eszem mértékkel
ápr. 29. 21:21
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Hány kg vagy és hány cm?

Nem lehet, hogy egyszerűen túl keveset eszel ennyi sport mellett?

ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem volt hirtelen a váltás a sok rostra?
ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Puffadva? A szorulás meg a puffadás két külön dolog. Mi pontosan a baj?
ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

170/58

Előtte is rengeteg rostot fogyasztottam, illetve a puffadas arra gondoltam, hogy ettől van, de tényleg nagyon durvan felvagyok fujodva

ápr. 29. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy tul gyorsan eszel vagy van valamilyen osszetevo aminerre hajlamosit. Ird hogy miket eszel idopontra es hogy mikor puffadsz. Nekem pl kiderult h a kekszektol puffadok.

Ha kiderul mitol luffadsz azt hagyd el

ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Mert a sok rost belédsül, ha nem iszol eleget és akkor nem hogy segítene, de még jobban szorulást okoznak.
ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, Iszom eleget, a napi 2-3 l megvan minimum viszont nem mindig sima vízből hanem cukormentes olykor szénsavas dolgokat is, gondolom ez sem segít rá a problémákra

Megpróbálom ezt a nézem mitől puffadok dolgot is, de kicsit tényleg gyorsan eszem meg sokszor van, hogy sietve. Elég kellemetlen, hogy akar egy hétig is jelen van a szorulas és ilyen visszatérően valamit biztosan nem jól csinaltam eddig, remelem nem tartalékol a szervezetem

ápr. 30. 05:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Ló túloldala. A túl sok rost is szorulást eredményez. Igyál kúraszerűen székletlágyítót.
ápr. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs szorulásom, ugyanis normálisan táplálkozok, azaz nem tolom túl a rostot, de ugyanúgy eszem szénhidrátot is. Bármit, ami jól esik, és kalóriakereten belül van.
ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!