Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek vegyek ki valami...

Szerintetek vegyek ki valami új vény nélkül kapható gyógyszert hüvelygomba ellen, ha az eddigiek nem hatottak?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam ki kérdést, azért lehet ismerős a sztori.

Szóval előző hét végén jött elő a hüvelygombám, egy hete (kedden) tudtam vele orvoshoz menni. Az orvos azt mondta, próbáljak ki egy recept nélküli kúpot (gynoxin), és ha nem lesz jobb, vàltsam ki az àltala kiírt mycosyst gyno-t. A kúp hasznalata után 1-2 napig jó volt, majd az elmúlt viszketés helyére most ilyen égő érzés jött, így kiváltottam a gyógyszert és vasárnap vettem be. Viszont a mysosysből heti 1-et kell szedni, és egyelőre nem érzek javulást :S Arra gondoltam veszek egy canesten kombi-t, hátha az segít.

Az a bajom hogy ez az égető érzés intenzívebb és szeretnék minél hamarabb megszabadulni tőle :/



2020. júl. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ideje, hogy elmenj a bőrgyógyászatra, ezt a nőgyógyászt meg cseréld le aki még egy kenetet sem csinált, csak kapásból felírt valamit. Az ilyen dokit cserélni kell, és többet nem menni hozzá.
2020. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, vegyél egy langyos, kamillás fürdőt, vagy borogasd kamillával,kb 3-4 nap, nekem bevált.
2020. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, hogy a partneredet is kezelni kell. De gondolom ez a "fenomenális" "nagy" szaktudású orvosod meg sem említette neked.
2020. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gombától te kamillás vízzel nem szabadulsz. Maximum csillapítja a tünetedet, és tovább fertőződ a partneredet.
2020. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, megvizsgált rendesen a nőgyógyászom, vett kenetet is. A partneremmel pedig mindig óvszerrel védekezünk (mióta kijött a gomba persze nincs együttlét), úgy tudom azzal nem kaphatta el, vagy mégis?


Köszönöm a kamillás tippet, mellé mindenképp akarok egy megoldàst ami biztosan elmulasztja, de ha kicsit enyhíti ezt az égető érzést, már megéri.

2020. júl. 28. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, elkaphatta a partnered így is.Simán.


*vett kenetet is, eredményed is meg lett? vagy majd lesz? egyszer valamikor.

Aztán vagy beválik vagy nem amit felírt igaz? Keress másik dokit. Ez csak ledarál, de nem törődik veled. 1 vagy a sok közül.

2020. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Std szures és nőgyógyász mi ebben olyan bonyolult?
2020. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6, értem, azt hiszem igazad van, le fogom cserélni a nőgyógyászt, csak igazából ez volt az első hogy nem sima vizsgálatra kellett mennem, nekem ő az első ilyen orvosom, így érthető, miért lehet hogy rosszul választottam.


#7, mint írtam, voltam nőgyógyásznál, nem küldött el további vizsgálatokra, nem kell rögtön lenézni engem...

2020. júl. 28. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj, könnyen lehet, hogy már a hüvelyflóra is szarrá ment.


Lactofeelt vegyél, vagy ha lehet kapni, akkor multigyn actigelt. Ez is segít, és keress egy másik orvost, aki ad rendes gyógyszert.


Amúgy inkább idelyn. Meg van intim mosakodója is a beliemanak. Szuper, próbáld azt.

2020. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!