Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy 18 évesen...

Az normális, hogy 18 évesen jöttem rá, hogy a menstruációs ciklusba nem kell beleszámolni az előző menstruáció első napját, hanem csak az azt követőt?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta menstruálok, és mindig mindenhol az van írva, hogy a ciklus az a menstruáció első napjától a következő első napjáig tart. Bár az előző mondatom leírása közben rájöttem, hogy lehet, hogy a legaktuálisabb menstruációm első napját nem kell beleszámolni, de valamelyiket biztosan nem xd Szóval az biztos, hogy én mindig egy nappal hosszabbnak gondoltam a ciklusom, persze az már nem oszt nem szoroz, de kellemetlen, hogy ezt most tudom meg.

2020. júl. 29. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Általában amúgy se napra pontosan mindig ugyanannyi, így nem oszt, nem szoroz. Egyébként ha valahol úgy írják, hogy "-ig", abba mindig bele kell számolni azt a napot is, ameddig, tehát ott írták rosszul.
2020. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne is törődj vele, van aki a menstruáció utolsó napjától számolja tévesen.
2020. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd el, valaki 30-40 évesen azt se tudta mi az-az ovuláció.

Igen volt egy ilyen kérdés itt GYIK-on.

Az a lényeg, hogy rájöttél, hogy kell kiszámolni, de befolyásolják a hormonok, az idő, betegség, nagyon sok minden úgy is.

2020. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy rábukkantam a kérdésedre, ugyanis most jöttem rá én is. XD.
2020. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy segíthettem rajtad! Xd
2020. aug. 9. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!