Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom eldönteni, hogy mi...

Nem tudom eldönteni, hogy mi a probléma, bakteriális fertőzés vagy még mindig fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés

Felfáztam 25.én csütörtökön , szombatra már sikerült meggyógyulni majdnem teljesen, a wc-zés már nem volt kellemetlen.

Tőzegáfonya kapszulát szedtem, illetve kamillás ülőfürdöztem. A napokban mèg sem éreztem azt, hogy teljesen rendben lennék, amikor érzem, hogy wcre kell mennem kicsit csipő, kellemetlen érzést érzek, mintha nagyon kellene, de “pisi” alig jön ki, , és a folyásom is kicsit megváltozott. Esetleg valamilyen bakteriális fertőzést sikerült elkapni még?



ápr. 30. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Biztos kell antibiotikum. Vizeletfertőzés. Csinalj egy vizeletlabort
ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha aktuális még, akkor a felfázás egy bakteriális fertőzés. E-coli baktérium okozza. Vitamin, higiénia!!!, szex után mindig menj el pisilni, tusolj le. Tanga mellőzése, pamut fehérnemű hordása. Ha már felfáztál, sajnos az antibiotikum kúrát nem fogod tudni elkerülni. Végig jartam már ezt az utat többször is, tapasztalat!
máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!