Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász hüvelyi ultrahang...

A nőgyógyász hüvelyi ultrahangot csinált, de szűz vagyok(?)

Figyelt kérdés
Akkor elvesztettem a szüzességem? Anya mondta hogy mindenképp el kell már mennem 18 évesen ilyen vizsgálatra, szűz vagyok, az orvos pedig nem kérdezett semmit csak lefektetett és berakta az ultrahangot

2020. júl. 30. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy, mivel még nem feküdtél le senkivel.

Nem igazán értem minek erőltette anyukád ha egyszer szűz vagy és nem volt semmi panaszok, felesleges volt elmenned. Viszont legközelebb ha ilyen lesz szólj te hogy szűz vagy.

2020. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem kellett volna elmenned semmilyen vizsgálatra, ha nincs panaszod, illetve az orvosnak ezt meg kellett volna kérdeznie!

Igen, szűz vagy. A szüzesség elvesztése az első szexuális kapcsolatod, ami behatolással jár. Ez független attól, hogy élsz -e bármilyen formában nemi életet (maszturbálás vagy petting), illetve attól is, hogy épp -e a szűzhártyád.

2020. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is mondtam anyának hogy néztem videót mi van a nőgyógyásznál és abban is mondták hogy ha szűz vagy és panaszmentes, nem kell elmenni még, de azt mondta hogy a videók hülyeségek, el kell mennem, és elvitt...
2020. júl. 30. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 18 éves vagy ezért nem kötelezheti rád hogy elménk ha te nem szeretnél. Szóval ha legközelebb megint megakarná ezt csinálni akkor nem kötelességed!!
2020. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már szerintem mindegy, csak azért nem így képzeltem hogy mi lesz majd átszakad
2020. júl. 30. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A tested a tiéd, nem kötelezhet senki arra, amit nem akarsz, ezt jegyezd meg egy életre, sem az anyád, sem senki!

Az orvosi vizsgálathoz és kezeléshez is kell a beleegyezésed, de később a barátod sem tehet meg semmit az akaratod ellenére.

2020. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ettől még szűz vagy. Nagyon sok lánynak sportolàstól átszakad.
2020. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos is lehetne figyelmesebben, meg kellett volna kérdeznie. 18 éves lánynál meg azért felmerül, hogy nem volt némi kapcsolata. Illetve neked sem ártott volna mondani, ha már az orvos nem kérdezte. Akkor még ezért volna hasi uh-val...
2020. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kovács Dorisz ***** válasza:
Fájt amikor betette az uh fejet? Mert ha nem, akkor nem sértett meg semmit, tehát ép a szűzhartyád
2020. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!