Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kicsi méhszájsebem,...

Van egy kicsi méhszájsebem, kaptam egy kúra Gynoflor-t, amit már el is használtam. A kérdésem az, h mehetek-e így wellness fürdőbe, vagy inkább kerüljem az ilyen helyeket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 20:48
 1/1 anonim válasza:

szia,


én a helyedben nem mennék. nekem is volt anno és egy ginotól (véleményem szerint) nem múlik el,ennek több idő kell. de ha ragaszkodsz a strandhoz akkor esetleg próbáld ki a DM-ben kapható úszó tampon (4db kb 500 forint),kimondottan strandoláshoz lett kitalálva mert taszítja a vizet és ezzel gátolja a bacik bejutását. Ez azért fontos mert amikor méhszájsebed van akkor a hüvelygyulladás alatt áll és fogékonyabb a fertőzésekre. Én anno amúgy a herbáriákban kapható máriatövis húsolajat használtam (kb. 1500forint) és attól elmúlt (elég sokáig szenvedtem vele,kaptam ecsetelést és gino meg vitagyn kúrákat is. tamponra csepegtetve használtam.)

2010. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!