Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Nőgyógyász felirt hüvelykupo...

A Nőgyógyász felirt hüvelykupot + tablettákat baktériumok ellen, ezeket el is használtam, majd pár napra rá a hüvelyem kicsit elkezdett viszketni és már 2 napja viszket. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az hüvelykup papirján irja h a mellékhatása lehet ez a viszketés is meg alhasi fájdalmak is,de az nincs csak a viszketés,vajon ez tényleg a kup miatt van? és mikor mullik el? vagy mi miért van?
2011. okt. 5. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha napokkal a használat után van a viszketés, akkor

-vagy nem múlt el és újabb adag kell

-v kiölte ugyan a bacit, de a hüvelyed még mindig védtelen és valami más támadta meg

-v félrekezeltek és még mindig fennáll a fertőzésed

minden esetre egyik sem jó, így vissza kell menned.

2011. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én már nem megyek vissza,szinte minden hónapban ezzel rohangálok a nögyógyászhoz,már elegem van belölle,1000 felé kuppal kezeltek minden és mindig visszatér a viszketés :S
2011. okt. 6. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez Candida? Ha az, akkor lehet, h a diétát kellene megpróbálni és elmenni endokrinológiai vizsgálatra is.
2011. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a sok kúp kiölte a jó bacikat is!vissza kéne telepíteni őket tejsavas kúppal
2011. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyat is hallottam h a grapefriut cseppek is jók ha elkezdi szedni az ember,soknak ez segitett h ne térjen vissza a gomba/bacik...mit gondoltok?

De már teljesen elvagyok keseredve h sose gyógyulok ki belölle teljesen :S

2011. okt. 6. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a dieta segitett, meg az, h megtudtam, h inzulinrezisztenciam van. Ez cukorbontasi rendellenesseg es hasonloan mint a cukorbetegseg ez is vonhat gombat maga utan. 100%-os tapasztalatbol mondom, h a dieta segitett. Ez nem azt jelenti, h nem eszem szenhidratot, de azt is csak nagyon modjaval.
2011. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha megvonom magamtól az édességeket,meg a tejtermékeket vagy csak néha eszem olyant akkor jobb lesz?
2011. okt. 6. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

[link]

2011. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!