Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja? Alhas - petefész...

Mi okozhatja? Alhas - petefészek nyomás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a harmadik nap, amikor "fájdalmat" érzek a petefészkem körül. Első nap egyhe szúrkálás jelentkezett. Tegnap már szinte folyamatosan kellemetlen érzés volt a petefészkemnél (fájdalomnak nem nevezném) nyomást éreztem, hol épphogy - hol erősebben. Este már csak a bal oldalamban éreztem. Ma reggel úgy keltem, hogy nem éreztem fájdalmat. Eltelt pár óra, mozogtam és megint érzem azt a furcsa kellemetlen érzést, de kevésbé mint tegnap. Illetve mára már a vesém is néha beleszúrkál. Más panaszom egyáltalán nincsen semmi sem (pedig pánikbeteg vagyok, és hipohonder is sajnos - amire nem szedek gyógyszert, mert erősebb vagyok). Annyit még hozzátennék, hogy köztes időben vagyok éppen. 2 hete múlt el, és két hét múlva kellene megjönnie. Még annyit hozzá tennék a mellbimbóm ma érzékeny még mellé.

Nem szoktam ilyen tüneteket érezni, illetve amikor igen (félidőben) akkor megúszom 1-2 szúrkálással és annyi.

Bevallom hipohonderségem miatt megijedtem. Amennyiben a helyzetem nem javul hétfőn elmegyek nőgyógyászhoz.

Szerintetek mitől tarthat folyamatosan a kellemetlen érzés? Nektek volt már ilyen félidőben?

Remélem egy kicsit meg tudtok nyugtatni :)

Köszönöm előre is.

28/N


2020. júl. 31. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovulációtól van, teljesen normális, most éppen jobban érzed.
2020. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Peteérésed van, nincs ebben semmi szenzáció. Nálam rendszeres minden hónapban.
2020. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most megnyugodtam😊

Esetleg egy olyan kérdésem még lehet, hogy hány napig tart ez? Vagy ez is változó?

2020. júl. 31. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Nálam általában 2-3 nap, és utána elmúlik. De ez is lehet változó hosszúságú. Van olyan ismerősöm, aki csupán pár órát érzi, utána semmi.
2020. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!