Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. 48 órája van meg a mensim...

Kb. 48 órája van meg a mensim és még azóta nem tudtam kicserélni a betétet. Lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés
Kicserélni nem tudom,csak majd ma este, kivenni meg nem szeretném, mert akkor átázok.

2020. júl. 31. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

#11


A következő szituációk valamelyikét tudom elképzelni:

- a kérdező kb. 12-14 éves lehet, akinek most jött meg először, az első ugye nem szokott erős lenni tehát itt stimmel is a dolog, mert egyébként 48 óra alatt rég átázott volna

a) a kérdező otthon van, de a szülei nincsenek, valahol elfekvőben volt 1 betét eltéve elfekvőben, a boltba elmenni meg fél egyedül venni, mert cikinek tartja az eladó előtt - ebben a korban erről a témáról eléggé szégyellősek, felnőtt ember meg simán megoldja (ez magyarázhatja azt is, hogy nem meri leírni, hogy mi az oka...)

b) a kérdező odavan valahol nyaralni/kirándulni (pl. valamilyen táborban, stb), ahol már ottvolt mikor megjött, de vinni nem vitt, valakitől kapott egyet, bolt nincs a közelben, többet kérni mástól meg szintén nem mer, és legközelebb este lesz otthon

Ha pisilni volt, de cserélni nem tudott az azt jelenti, hogy mosdóba eljutott, tehát a betéttel van a probléma, azaz hogy nincs neki.


Mindenesetre furcsa egy történet...

2020. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

#12


Persze, bármi lehet, tök jó lehetőségeket hoztál fel.


Kíváncsi lennék a valódi okára...


De lehet az is, hogy kamu a kérdés, és csak egy kisfiú unatkozik :)

2020. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12-es

Igen,az utolsó lehetőség történt. Az, hogy nem áztam át... Elég kevés jött.

2020. aug. 1. 12:39
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom ismét a betétfétisessel van dolgunk...
2020. aug. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2020. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!