Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vészeljem át így az estét?

Hogyan vészeljem át így az estét?

Figyelt kérdés
Ma megyünk Siófokra bulizni. Meg hát terveztük, hogy akkor már fürdünk is. De persze pont most ma óramű pontossággal megjött:/ van valami ötletetek, hogyan vészeljem át, hogy ne csak szenvedésből álljon az egész estém? Erre készültünk már mióta.:(

2020. aug. 1. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy, ez pech.
2020. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
görcsoldó, tampon
2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 2-es irta. De csak abban az esetben mukodik, ha nem szelsosegesen eros a verzes es a fajdalom, es nincs hozza ajulos rossz kozerzet. Ugy nincs ertelme.

Nekem termalfurdot sikerult jol vennem. Elore vettem be Nurofent, mielott fajt, meg orakkal kesobb a legkisebb erzesre. Es nagy tampont cserelgettem. Viszont csak az eleje volt. Eros verzesnel melegvizbe nem mentem volna.

Elvileg ellentmondas, de baratnok es en is sokszor tapasztaltam, hogy egy kis (!) alkohol, hiaba ertagito hatasu, megis, par orara gyengiti a verzest. Pohar bor.

2020. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat 19 eves vagyok, es az a helyzet, hogy soha az eletemben nem hasznaltam meg tampont, most csinaltam egy probat eletemben eloszor, de olyan furcsa a tudat, hogy van ott valami:/:D
2020. aug. 1. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Görcsoldóra ne igyál alkoholt. (Mivel azt írtad bulizni fogtok.)
2020. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!