Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruació, hogy vészeljem...

Menstruació, hogy vészeljem át a tesiórákat?

Figyelt kérdés
Most eléggé erős a vérzésem , és félek hogy a tesi órán ázik át.... A tampont még nem használok...(12 vagyok)

2016. febr. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem használsz tampont? :)

Amúgy esetleg 2 szoros bugyi, éjszakai betét, esetleg óra közben csere, ha nagyon durva. De a tampon a legjobb megoldás, és a minit te is használhatod nyugodtan. :)

19L

2016. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második alkalommal átvérzett de szerencsére nem látszodott a nadrágomon mert piros! Azóta egy hónap telt el azaz majd most lesz ha megjön de biztos hogy fogok iratni anyukámmal felmentést
2016. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12 éves kislány ne használjon tampont még!



Először is menj oda a tornatanárhoz amikor más diák nincs ott,mond meg hogy szeretnél enyhítet testnevelés órán való részvételt kérni mert megbetegedtél.


Mielőtt tesi óra elkezdődik tegyél be új betétet,jó passzos bugyit vegyél fel,ami tart is és fekete melegítő nadrágot vegyél fel.

2016. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálatok nincs olyan, hogy könnyített az óra akinek meg van? Nálunk például sokkal lazább volt olyankor a tesi, óra előtt kellett szólni a tanárnak, és simán megengedte. Szerintem egy próbát megér. :)
2016. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a mi tanárunk azt mondta, hogy a lányoknak menstruációra havi 1 felmentés leget..... Nem tudom ,hogy engedné e a könnyítést... :P
2016. febr. 26. 19:39
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi a valaszokat...
2016. febr. 26. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Könnyítés annyit tenne hogy ami nagyon megerőltető neked,vagy a mensi miatt kényelmetlenség adodhatna azt kihagyhatod.Ha lenne bukfenc,kézen vagy fejen állás,nagy szekrény átugrása stb ezeket is mind kihagyhatnád.
2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!