Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem tudok pisilni pedig...

Topa.barbika kérdése:

Miert nem tudok pisilni pedig erzem hogy kell?

Figyelt kérdés
Már voltam vécén egyszer es erzem hogy kell pisilnem és nem megy mit kene tennem sokat kéne igyak? En olyan vagyok hogyha zajonganak valahol mashol akkor nem tudok pisillni de ha nincs itthon senki akkor általaban jön azt is olvastam a neten hogy le is állhat a vesém akkor ha vissza tartom a pisimet akkor meghallhatomeghallgatók? Nagyon félek valaki nyugtasson meg.

2020. aug. 3. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es bocsi elirtam par szót ez azért van mert gyorsan írok.
2020. aug. 3. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Masztiztál?
2020. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Öhm ez most nem idde íllik de szoktam🤣🤣 miert ez hatással van a pisilésre.
2020. aug. 3. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen🙃
2020. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es mit ajánlótok hogy tudjak pisilni? Most megitram felig egy szenysavas vízet es mar kcsit jobban erzem hogy kell pisilni.
2020. aug. 3. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Maszti után várnod kell egy ideig, hogy tudj pisilni.


Igyál sokat, sok dolgot nem tehetsz. Egy nap alatt nem fog leállni a veséd. Ha meg szúr és fáj amikor pisilsz akkor valószínűleg felfáztál.

2020. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Igyál sok sok vizet, kb 1 L után pedig kezdj el masztizni és ha úgy érzed, hogy kell, engedd el nyugodtan. (Nem kiröhögni). Sokkal nagyobbat fogsz igy élvezni-pisilni együtt, mint máskor.

Az egészséges biológiai magyarázatot most nem fejtem ki, mert nagyon hosszó lenne.

De próbáld ki, csak jobb lesz hidd el, mindenestől.

2020. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!