Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben normális,...

Menstruáció közben normális, ha szünetel a vérzés egy darabig?

Figyelt kérdés

Nagyon pontosan 28-29 napra megjön, ez nem változott, de az utóbbi kb. 3-4 évben az addigi 6-7 napról lerövidült a menstruációm tartósan 3-5. napra. (A lényeg 3 nap alatt lezajlik, utána már nagyon gyenge a vérzésem). Az első nap gyenge-normális mennyiség távozik, a 2. nap a legerősebb, ilyenkor pár óra hosszán keresztül, pl.3-6 órán keresztül nagyon erős, hirtelen folyik ki a vér, majd a 3. napon (van amikor ez a 2-3 nap között történik) előfordul egy jó pár órás (néha 10-12 órás szünet, amikor is gyakorlatilag semmi nem található a betéten), de utána újra folytatódik, megint piros-vörös színű vér távozik el kevés mennyiségben. A 4. nap gyengül az erősség jelentősen és egyre sötétedik a színe. Az ötödik nap pedig már nagyon sötét, barna a vér színe, minimális a mennyisége.

Más is járt már így (akár mint én rendszeresen), hogy a 7 nap leforgása alatt, hosszabb szünetre leáll a vérzése? Tapasztalt már ilyet? Olyan is volt, hogy azt hittem teljesen abbamaradt, de nem, mert egy idő után újra folytatódott. 31 éves vagyok. Nem utalhat ez a "menetközti" leállás problémára? Köszi!



2020. aug. 4. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is hasonló. 3. 4. éjszaka semmi nem szokott jönni. Remélem, hogy normális.
2020. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a vérzésem. Első nap kevés, második nap nagyon sok, bő a vérzés, harmadik napon alig jön valami, a negyedik naptól kezdve pedig már csak barnás színű kevés mennyiség jön. Én például éjszaka nem is szoktam menstruálni vagy csak pár cseppet.
2020. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez történt az elmúlt pár évben. remélem, hogy normális.

23/L

2020. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy akkor ez nem jelent problémát. Érdekes, hogy nálam, csak később, ennyi idősen jelentkezett ez a változás. Látom, van aki tőlem fiatalabb és ugyanúgy van jeenleg mint én. Jobban belegondolva, minden változik, miért lenne kivétel pont a menstruáció is. Köszi a válaszokat!
2020. aug. 5. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam A harmadik napon este hirtelen elmúlt és csak másnap délelőtt-délután között megint elindult... Velem eddig még nem fordult elő ilyen.
2020. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!