Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utolsó menzeszem után...

Az utolsó menzeszem után voltunk együtt a barátommal és egy kicsi "belémment". Terhes vagyok? Lejjebb?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagytam abba a gyógyszert és maradt még belőle. Bevettem utánna 1-et. A héten hétfőn kellett volna megjönni. A bevett gyógyszertől késhet vagy még nem állt be vagy esetleg gondolhatok terhességre?
2010. aug. 4. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te meddő akarsze lenni, hogy össze-vissza szeded a gyógyszert? A hagyományos fog. gátló nem alkalmazható darabonként, esemény után. Ezzel többet ártottál, mint használtál. Lehetsz terhes, vegyél tesztet, abból kiderül.

A maradék gyógyszert meg dobd ki.

2010. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

bevettél egyet? Dehisz ez nem esemény utáni tabletta

Tök mindegy hogy kicsi megy beléd vagy sok.Simán teherbe eshetsz

2010. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rögtön a menses után voltatok együtt kisebb az esélye, hogy teherbe estél ( de ez a mennyiségtől nem függ), valószínűbb, hogy még a gyógyszer abbahagyása után nem állt be a ciklusod... az egyszem tabletta bevétele óriási butaság volt, nem is értem, hogy gondoltad, hogy az jó lesz?
2010. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolhatsz a terhességre. A nők egy részének nem indul meg a peteérése rendesen a fogamzásgátló abbahagyása után, egy részüknek pedig nagyon is. Néhány nőgyógyász javasolni is szokta a babát akaró pároknak a néhány hónapos fogamzásgátló szedést, hogy utána nagyobb eséllyel indulhassanak a babaprojekthez. Nem tudhatod, hogy te épp melyik csapatba tartozol.

Az egy szem bevételének nagyon sok értelme volt...de nem hiszem, hogy befolyásolta volna a mensit. Én tesztelnék a helyedben.

2010. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!