Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok, egy hónapja...

16 éves vagyok, egy hónapja együtt voltunk a barátommal, és kiszakadt a gumi. Vettem be esemény utánnit meg jött rendesen a menzeszem. Most is megjött, de már több mint 2 hete tart. Olvastam, drasztikus mellékhatásainál volt a vérzés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
De nemtudom milesz, ha valaki tud akkor segítsen. Mi a teendő? Orvoson kívül. Ha anélkül meglehet oldani.
2010. dec. 7. 13:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lekellett rövidítenem mert sokat írtam bocsi.
2010. dec. 7. 13:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg az esemény utáni mellékhatása, de azért jobb lenne, ha elmennél orvoshoz - tudom, hogy nem kellemes, de úgy a biztosabb.
2010. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül nem lehet megoldani. Menj orvoshoz.
2010. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ehhez orvos kell, ne halogasd! Ne félj, megvizsgál és ad rá gyógyszert, amitől majd néhány napon belül elmúlik a vérzésed. Valószínűleg ennyi elég is lesz, de orvos nélkül nem jössz rendbe.
2010. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen csak ezt anyukám nem tudja, és szerintem nagyot csalódna hogy nem mondtam el neki:S:( tehát anélkül meglehet oldani hogy ne tudja?
2010. dec. 7. 14:31
 6/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm a segítséget.
2010. dec. 7. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze. Egyedül elmész szépen a nőgyógyászatra. Az orvost köti a titoktartás, akkor is, ha kiskorú vagy. Pár órára csak el tudsz szabadulni vm. mondva csinált indokkal, nem?
2010. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
menny el a barátodal a nögyogyászhoz és ugy tudni fogod miaz oka
2010. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De majd mondok valamit neki és elmegyek. Köszönöm
2010. dec. 7. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Remélem rendben vagy! Egyébként amikor az esemény utánit felírták, nem mondták, hogy 2-4 hét múlva kontroll kötelező?? Elvileg szólni kellett volna.
2010. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!