Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van ilyen surun huvelygo...

Miert van ilyen surun huvelygombam?

Figyelt kérdés
4 honappal ezelott kezdtem el szedni az Azalia fogamzasgatlot, es eleinte minden rendben ment, majd eszrevettem, hogy a menstruaciom mar 2 hete tart, utana pedig rendre 1-2 hetente jott meg, es majdnem minden heten kiujult melle a huvelygombam. Mar 1 hete abbahagytam a tablettak szedeset es most megint elojott, nagyon kellemetlenul erintett. Az segitene, ha kivonnam az etrendembol a cukrot, es kevesebbet dohanyoznek? Min kene valtoztatnom, hogy ne jojjon ki mindig a gomba? Eddig mindig canesten tabblettaval kezeltem ki magam, de mar nincs a vilagon annyi 3000 forint, hogy en minden heten erre koltsek.

2020. aug. 5. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felborította a hormonháztartásodat.

A gombáknak is segít megmaradni.

2020. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kikezeletlen partner mellett soha nem is fogsz tőle szabadulni.
2020. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"A tanga, akármilyen dögös is, már sokszor gyanúba került – a vékony pánton ugyanis egyenes vonalban utaznak a végbél környéki baktériumok a hüvely környékére, ott pedig könnyen fertőzést okozhatnak. Sőt, akár húgyúti fertőzések is származhatnak ebből a helyzetből. Mozgás közben pedig még erőteljesebb lehet ez a kapcsolat. Ráadásul ilyenkor a nedves, izzadt környezet is kedvez a fertőzések kialakulásának."
2020. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!