Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdődött mikor észre vettem hogy viszket és csíp a hüvelyem. Elkezdett fájni és égni is. Le tudtam gombának és lekezeltem két hétig folyamatosan, elmúlt. Viszont vissza jött két hét múlva. Megint lekezeltem és most megint vissza jött. Már sírok annyira fáj és a nőgyógyászomat nem tudom elérni. Addig is,szerintetek ez mi lehet?

2020. aug. 5. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz.
2020. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "lekezelted"-del van baj, a gombafertözést házilag nem lehet megszüntetni, a Canesten és társai csak a tüneteket csökkenti egy ideig.

Ne kezelgesd magad, hanem menj az orvoshoz, meg ha van partnered, akkor öt is kezeltetni kell.

2020. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál korábban és ő adott rá tablettát. Nem vagyok hülye hogy házilag kezelem.
2020. aug. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!