Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem all el a menstruaciom?

Miert nem all el a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Huha.. Szoval, harom honapig szedtem az altarofalle tablettat aztan egy honap kihagyas kovetkezett, utana ujra szedni kezdtem menstruacio jovetelevel. Azota kilenc nap telt el. Es meg mindig verzek. Jelenleg nem tudom felhivni a nogyogyaszt, holnap se lesz. Mi lehet a baj?
2020. aug. 6. 20:19
 1/4 anonim válasza:

Valószínűleg, felborult a hormonháztartásod.


Mindeképpen keresd fel a nőgyógyászodat.

2020. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hopplá, ezt a készítményt nem kellene nagyon erőltetned... túl nagy baj nincs, de kérj másik készítményt. Állj le vele, menj el egy vizsgálatra és kérj másikat. A havi meg el fog majd múlni nyugi.
2020. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Altforalle. Ez fogamzásgátló, nem lehet össze-vissza szedni, a hormon háztartásod felborítottad, idő, amíg alkalmazkodik. Szedd tovább, akár egész hónapban vérezhetsz, el fog múlni.
2020. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg hormonzavarod van. Nekem már többször is előfordult hogy kimaradt pár hónapot, aztán amikor megjött nem múlt el 2 hét után sem. Duphaston tablettát szedtem kb 3 hónapig, és úgy ahogy rendbejött. Mindenképp keresd fel a nőgyógyászodat, valszeg nem jó a tabletta amit jelenleg szedsz.
2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!