Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomat "kielégítettem"...

A barátomat "kielégítettem" szexuálisan. Nem is kielégítettem mert csak párat húztam rajta (hagyjuk hogy miért🙄) és elovaladek volt. (? )

Figyelt kérdés

Az elovaladekot beletoroltem gyorsan a gatyámba mert nem akartam megszakítani. Gatya, bugyi nem került le rólam 20 perc múlva elment haza én pedig elmentem wcre kis dolgomat végezni.

Most megjött július 25.én. így mar biztosan nem lehetek terhes ugye? Elég hülye kérdés vagy nemtudom de rosszindulatuak kimeljenek. (A felső combomhoz is hozzáért a nemi szerve) ( ő nem nyúlt hozzám mert éppen megvolt a menzeszem)

(Szűz vagyok. Behatolás nem történt.)

16/L



2018. júl. 28. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettől terhes lennél, akkor te volnál Szűz Mária...

Istenem, ahhoz, hogy valaki terhes legyen, ahhoz a hüvelybe kell jutnia a spermának. Te nyilván nem úgy pisilsz, hogy felnyúlsz a kezeddel a hüvelyedbe, meg azt sem ártana tudni, hogy a kis "fickók" bármennyire is izgágák, de a levegőn bizony elpusztulnak...

2018. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez biológiai képtelenség lenne, de 16 évesen már ezt tudnod kéne.

(nem rosszindulat, csak tanács: ne a ruhádba töröld a pasid váladékait, mert nagyon igenytelen....anyukád is biztos "örül" neki amikor a mosást válogatja/pakolja be hogy a fiúd rászáradt g*cijébe nyúl véletlenül)

2018. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem nem vagy terhes és így nem is lehetsz majd ha védekezés nélkül szexeltek na akkor izgulj rajta addig nem kell.
2018. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én még nem ajánlanám neked a szexualitást
2018. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Ha ennyire egyszeru lenne teherbeesni akkor sok parnak nem lenne problemaja ezzel.
2018. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem lehetsz terhes.


Viszont a jövőre vonatkozóan egy tanács: valószínűsíthető, hogy lesz majd annyi eszetek, és csináltok olyat, hogy a fiúd két másodpercre berakja neked. Már most mondom, hogy ha utána elmész zuhanyozni, és ott lent "kimosod" magad, az nem véd meg semmitől!

2018. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Gatyádba törölted?


Uhh..


Nekem itt végem volt már.


Gatya, bugyi nem került le rólad, de a felső combodhoz hozzáért a nemiszerve? Mi?? Ezt nem is értem.

2018. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, miért, nem biztos, hogy hosszú nadrágban volt, lehet, hogy rövidke, divatos p.csagatyában
2018. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nadrág,alsónemű nem került le,szűz vagy,nem történt behatolás. Nem lehetsz várandós...
2018. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! ❣️
2018. júl. 28. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!