Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hónapja nem jött meg a...

6 hónapja nem jött meg a menstruációm (előtte 2 havonta) most voltam kismedencei ultrahangon, a jobb petefészkem 45mm ami nagyobb mint kellene és úgy tűnik, hogy egyik sem működik. PCOS kizárva. Valakinek hasonló probléma? 20 éves vagyok

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 22:58
 1/8 anonim válasza:

Szia. Igazabol ugyanebben a cipoben jarok , pont ma jott meg a menstruaciom fel ev kihagyas utan. Elotte ket havonta menstrualtam evekig.

Viszont nekem az orvos azt mondta,hogy a mehem kissebb 1cm-el.

Mondott valami megoldast neked? Vagy csak elmondta mi a gond es ennyi?

2020. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ megnyugodtam kicsit, hogy más is van így ezzel! Moat annyiban maradtunk hogy hormonális probléma áll a háttérben az már 100% ezért mennem kell hormonvizsgálatra + az inzulintezisztenciát kell még kizárnunk. Hosszú folyamat de majdcsak vége lesz! A 2 havonta menstruáció azt mondták önmagában nem lenne nagy baj igazából az is egyfajta rendszer, valószínűleg csak az egyik petefészek működött akkor, mostanra pedig kimerült. Lehet hogy te is így jártál, de örülök ha megoldódott!
2020. aug. 7. 07:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet. Eddig 2 vagy 3 havonta jött meg. Aztán 7 hónapra eltűnt. Májusban megjött, de azóta semmi. Nekem sem találtak semmit. Endokrinológushoz küldtek, ott még nem voltam. Szóval hátha. Remélem neked is megoldódik. 20/L
2020. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is endokrinológushoz megyek amint tudok, de sajnos mostanában elég nehéz. Remélem megoldódik a te problémád is:)
2020. aug. 7. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet.3 havonta jön meg,viszon utoljára júliusban volt meg.Orvosnál még nem tudtam menni a jelenlegi helyzet miatt.
2020. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Sajnálom hogy te is hasonló cipőben jársz! De nagyon örülök,hogy írtál. Igaz, a kédesem augusztusi de még mindig nem jött meg azóta sem. A jelenlegi helyzet miatt én sem jutottam előrébb... 2 hónapja próbálok eljutni egy endokrinológushoz (még a nőgyógyász ajánlotta nyáron hogy oda is menjek el) most januárra végre kaptam időpontot. Remélem neked is sikerül mihamarabb orvoshoz jutni!

2020. dec. 26. 23:32
 7/8 neincat ***** válasza:
nekem június óta egyszer jött meg, szeptemberben, orvosnál még én sem voltam :( de nagyon jó tudni, hogy más is van így
2021. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Persze rengetegen vagyunk így. Időközben én megjártam a szükséges vizsgálatokat és nálam tegnap beigazolták a PCO-t (hüvelyi UH és laboreredmények alapján), holnap még az endokrinológus is megmondja mi a teendő. Kaptam most egy gyógyszert ami elő idéz egy "hamis" vérzést, mivel már több mint egy éve nem jött meg... A többi majd kiderül. Azért ajánlom hogy keress fel egy orvost én nem gondoltam hogy ilyen komoly dolog áll a háttérben és muszáj ezeket időben elkapni hogy időben kezelni tudják😟

2021. márc. 4. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!