Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utolsó nolicin tabletta...

Az utolsó nolicin tabletta után mikor ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Elmúlt már a felfázásom, de ugye végig kell szedni a Nolicin tablettát. Az lenne a kèrdésem, ha ma este (épp nemrég) vettem be az utolsó szemet, akkor holnap este (kb ilyenkor) már fogyaszthatok alkoholt? Mert ugye azt írja hogy szedése alatt nem ajánlott, és nem tudom mikor ürül ki a szervezetből :s
2020. aug. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nap.
2020. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és én csináltam már olyat, hogy antibiotikum után pontosan egy nappal ittunk, 4 nap kórház lett a vége... (kiszáradás, hányás)
2020. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem hogy mennyit ittál? Úgy értem hogy mondjuk egy pohár bortól is olyan rosszul lennék, ne kockáztassam?
2020. aug. 6. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy olyan szinten alig emlékszem, hogy az hihetetlen, de amennyire nem csalnak az emlékeim olyan 2-3 vodka-narancsot.
2020. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!