Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora hülyeség volt ezt...

Mekkora hülyeség volt ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Dienille fogamzásgátlót szedek. Tudom, hogy a fogamzásgátlót nem befolyásolja az alkohol, DE :D: minden nap pontban 5kor veszem be a tablettát, viszont tegnap 5kor érkeztem meg a barátnőmékhez és az anyukája megkínált tojáslikőrrel. Utána kapcsoltam, hogy nekem tabletta van. Vártam kb. 10 percet és csak utána vettem be és azután fél óra múlva megint koccintottunk egy kis tojáslikőrrel. Van valami probléma szerintetek? A barátommal nem voltam együtt már jópár napja és még nem is leszek jópár napig. Fennáll bárminek is a veszélye?

Köszönöm a válaszokat! :))



2016. dec. 28. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szex nelkul miert allna fenn barminek a veszelye? Vagy szex lenne, csak nem a baratoddal?


Ha tudod hogy az alkohol nem hat a fogamzasgatlora, minek kerdezed meg hogy nem hat-e megiscsak? Ha most azt mondjuk de igen, evekig nem leszel vedett mert most 3 cent tojaslikorre vetted be, elhiszed?

2016. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, semmi koze a kettonek egymashoz. A foggatlo hormon, ha benned marad (nem hanyod ki), akkor nem befolyasolja nagyjabol semmi (antibiotikumon, mas hormonkeszitmenyeken kivul, meg par gyogynoveny)
2016. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!