Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hugyuti fertozesre a haziorvos...

Hugyuti fertozesre a haziorvos antibiotikumon kivul mast fel tud irni?

Figyelt kérdés
Rossz velemenyem van az antibiotikumrol. Ha szedem a mannoz port akkor nincs semmi bajom, ha abbahagyom akkor ujra erzem.
2020. aug. 8. 10:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj be a sürgőssègire hacsak nincs másik háziorvos. Nem erre való, de mond el,hogy egy semmirevaló háziorvosod van és véreset pisilsz már egy ideje. Ott még ha várnod is kell, le lesz tenyésztve rendesen a vizeleted, és fel lesz írva rá rendes,arra reagáló antibiotikum. Sajnállak,elég sok a semmirevaló háziorvos. :/
2020. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
10es vagyok, lepontozhattok. Rengeteg kérdéshez leírtam màr a kolloidot mert nekem nagyon bevàllt. Egy antibiotikum sem képes 650 féle organiust, gombàt-baktériumot-vírust elpusztítani. Nem is túl dràga. Mi a veszteni való??
2020. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Tavasszal mentem hozza mert allva, fekve ereztem bekemenyedett csomokat a hasamnal, tudtam mozgatni is, nezett ram, hogy nem tudja mi az. Tavaly egyik reggel ugy keltem fel, hogy az egyik szemem felig nyilt ki, de kb 1 ora mulva teljesen, ezt csinalta 3 napig, piros volt a szemhejam, elmentem, nezett ram, hogy mi ez. Akarhanyszor mentem hozza (lazasan, ezekkel a problemakkal vagy torokgyulladassal) mindig ugyanazt az egy antibiotikumot kaptam es irt fel algopyrint
2020. aug. 8. 12:14
 14/23 A kérdező kommentje:
10+12! En felpontoztalak, mert hiszek a termeszetes gyogymodokban, a homeopatiaban. Hosszutavon sokkal jobb eredmenyt lehet elerni. Te hol szerzed be a kolloidot, ilyen problema eseten hogy hasznalod?
2020. aug. 8. 12:16
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen, gondoltuk hogy hiszel humbukokban, ezért sem javul az állapotod.
2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az antibiotikum se lenne rossz, ha nem mindenre azt adnanak es nem kezdene ki a gyomrot.
2020. aug. 8. 13:18
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én senkit nem pontozok le ha alternatívát ajánl. De nővér vagyok, a gyógyszerektől már több embert láttam az évek során meggyógyulni mint az alternativáktól. De nem zárkózom el kiegészítő kezelésként bármi jó lehet.

Kerdező.. több száz fajta AB létezik,a baj az,hogy a h..lye háziorvos kb.2-t ismer és ír fel,ami már elavult. Ezért kell egy jó orvos. A gyomrodat bántani fogja mint kb.bármelyik szintetikus gyógyszer,de hidd el,egy krónikus,agresszív hugyúti fertőzésnél már egy gyógynövény nem fog hatni, csak rosszabb lesz. Mondom, probiotikum kell mellé,az segít valamennyit, utána meg helyreáll magától a szervezeted.

2020. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Hagyajad már ezt az ezüstkolloidot. Annyira unalmas. Ráadásul sz.r is. Nem bizonyított a hatása. Visszafordíthatatlan szürkülést okozhat. Nem gyógyszer.
2020. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

2 hónapja járok hpv szemölcs fagyásztásra ami szétégeti a bőröm szinte, mégsem múlik el.

Elkezdtem használni a kolloidot kB 3 hete, fele annyi van màr histennek.

Lehet neked unalmas, engem viszont meggyőzött. Ez az oldal megazért van hogy megosszuk a tapasztalatainkat.

2020. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jahh placebo hatás...
2020. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!