Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hugyuti fertozesre a haziorvos...

Hugyuti fertozesre a haziorvos antibiotikumon kivul mast fel tud irni?

Figyelt kérdés
Rossz velemenyem van az antibiotikumrol. Ha szedem a mannoz port akkor nincs semmi bajom, ha abbahagyom akkor ujra erzem.
2020. aug. 8. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tud, és vedd be, ha szeretnél túl lenni rajta.
2020. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg antibiotikum létezik. Attól, hogy valamelyikről rossz a véleményed, még szükséged lehet antibiotikumra. Ha TBC-d lenne, azt se akarnád kezeltetni, mert rossz a véleményed??
2020. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Én sem bírom az antibitikumot de egy krónikus gyulladás ami felhet a vesédre az rosszabb lesz,hidd el. Szedd végig a gyógyszert,szedj mellé probiotikumot és ha túl vagy rajta majd kicsit összeszeded a szervezeted.
2020. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak annyian irjak hogy az antibiotikum utan kiujul vagy legkozelebb mar nem is hat ra... Valoszinuleg e.coli van a vizeletemben, mert ha szedem a d mannozt, akkor nincs bajom, csak ha abbahagyom. Elozo hetvegeken monuralt vettem be, az elsonel tokeletes volt, a masodiknal hanytam es lazabb volt a szekletem (es azota nem is volt szekletem...) . A visszatero fertozes miatt gondolom ugy, hogy az antibiotikum tobbet arthat, mint hasznal
2020. aug. 8. 11:18
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Annak nem hat rá,aki buta módon nem szedi végig a kiírt mennyiséget. Elég hamar hatnak ugyanis és sokan abbahagyják,mert azt hiszik elég volt a dózis. Ha jobban vagy is végig kell szedni.

De alapból csinálnak vizelettenyésztést és olyat írnak fel,amire ténylegsen érzékeny a baci. Így nem tudnak mellélőni.

2020. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Visszatárő hugyúti fertézést okozhat nőgyógyászati gond is, ezt mellékesen megjegyzem.


Szerintem felesleges érzelmeket táplálni egy kis bogyó felé. Amint tapasztalhattad, a mannóz nem oldotta meg a problémát. A monural elhúzódó fertőzéseket nem feltétlen képes kezelni, másfajta antibiotikumot kell próbálni, valószínleg vmelyik ciprofloxacin tartalmút.

2020. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tedd ossze a ket kezed es koszond meg az orvosodnak, hogy ilyen lelkiismeretesen foglalkozik a beteggel. Nalunk a haziorvos osszerancolt szemoldokkel ul es nez ki a fejebol, hogy vajon milyen betegsege van az adott embernek. Anyukam karacsonykor szenvedett, de sokkal sulyosabban, mint en. Elmentunk ugyeletre dec.25-en,ott azt a 3 szemes antibiotikumot kapta, ket unnep kozott az orvoshoz ment,o is azt adta, de nem hatott, visszament, felirt neki valamilyen gyogyszert ("alap" tenyesztes nelkul), amit nem szedett be, mert mikor kiirta az orvos, epp hianycikk volt es masnapra elmult neki, azota sem jott vissza. O kb 5 percenkent jart mosdoba, semmi nem jott, veres volt... En csak 6-7x megyek mosdoba, ha kiujul es abbol 2 veres es nekem rendes mennyisegu.
2020. aug. 8. 11:36
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
így van, azért nem hat, mert képtelen vagy helyesen szedni, meg nem kezdted el időben. Nyilvan már annyira elszaporodott az e.coli, hogy mar nem lesz könnyű kiírtani. De azért erdekelne, hogy szerinted mégis mivel lehet a baktériumokat kiírtani, ha nem antibiotikummal? Ráolvasással?
2020. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"így van, azért nem hat, mert képtelen vagy helyesen szedni, meg nem kezdted el időben"

????

Milyen idoben? Keptelen vagyok helyesen szedni? Eddig 2 monuralt kaptam a helyettes orvostol, azt bevettem mikor kellett.

2020. aug. 8. 11:41
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Ezüstkolloiddal ki lehet irtani a bacikat, àfonya kapszula, grapefuitmag csepp, cickafark tea
2020. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!