Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinos kerdes, de lehet osszefu...

Kerdesekkel teli kérdése:

Kinos kerdes, de lehet osszefugges? Dokihoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Ha szoknyat, vagy ruhat viselek osszeer a combom, ami eleg fajdalmas dolog, foleg ugy, hogy van rajtam egy kis felesleg, par napja epp ezert, reggel munkaba menet elott, furdes utan, hogy ne legyen olyan gaz a helyzet (szoknyat akartam felvenni) bepudereztem a combjaim, de veletlenul a nemi szervemre is kerult egy nagyobb adag, kellemetlen erzes volt, igy letusoltam ujra, de kesobb( ra masnap kb.) elkezdett "fajni" a nemiszervem kornyeke, olyan irritalo erzes igazabol, mintha viszketnenek a szemeremajkaim,a tapintatuk is megvaltozott, szarazza valtak, kicsit hasonlit arra, mintha meglenne egve, szoval a kerdesem az, hogy lehet osszefugges a ket dolog kozott, vagy teljesen mas baj allhat emogott?

Menjek orvoshoz, vagy mit csinaljak?



2020. aug. 8. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Elmész nőgyógyászhoz és kiderül. Simán lehet a hintőportól is, de akár mástól is.
2020. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Elképzelhető, hogy érzékenyebb vagy a hintőpor valamelyik összetevőjére, és ez okozza a problémát. Nekem személy szerint még nem volt ilyen jellegű problémám, pedig néha szoktam hintőport szórni "oda", legalábbis régen, és sosem volt ilyen gondom.
2020. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A neten is olvasgattam errol, beirtam a "tuneteim", es a gombas fertozest dobta ki lehetseges problemakent..Ez elkepzelheto lehet?

valakinek vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban?

(Mindenkepp elfogok menni dokihoz, de addig is szeretnek itt is kerdezoskodni, mig nem tudom biztosra, hogy mi is a helyzet😅)

2020. aug. 8. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Öndiagnosztizálásban a google nem a barátod, három kattintás, és 7féle rákot diagnosztizálsz saját magadon :) gombás fertőzésem még nem volt, így ebben gyakorlati tapasztalattal nem szolgálhatok, de az könnyen összeszedhető, főleg annak, aki hajlamos rá, még csak nem is kell könnyelmű partnerválasztás hozzá. Esetleg nem gondoltál arra, hogy az aggódástól érezhetsz fizikai tüneteket, csak mert odakerült a hintőpor? Csak egy tipp, ne érezd támadásnak a kérdést
2020. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért jelzi pirossal a válaszomat, neked ebben a válaszban mi nem volt hasznos? :O

Komolyan mondom, röhej ami itt megy a lepontozásokkal. -.-"

1. voltam

2020. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az hogy ha nem tudsz semmilyen erdemleges informaciot adni a kerdesemhez, miert kell egyaltalan valaszolnod?

De ha raklikkelsz a szazalekodra lathatod, hogy nem csak szerintem volt "haszontalan" a valaszod.

2020. aug. 9. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:

"Menjek orvoshoz, vagy mit csinaljak?"


Azt gondolom, hogy válaszoltam a kérdésedre, innentől kezdve nyugodtan pontozzatok le, leszarom. Itt ez a divat állandóan úgyis. :)

2020. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!