Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenetet látnom kéne?

A hüvelybemenetet látnom kéne?

Figyelt kérdés

Oké tudom, hogy most sokan le fogtok hülyézni meg kinevetni, de hátha lesz pár normális válasz is, ezért írok. Sajnos anyukám nem él velünk, nagymamám meg messze lakik és ritkán találkozunk, ezért ilyen női dolgokról senkivel nem tudok beszélgetni, és nagyon sok mindent nem tudok még, pedig már 14 éves vagyok.


Szóval egy ideje kezdtem el nézegetni a puncimat hogy tisztában legyek a testemmel, néztem hol a csikló például. Azt is tudom, hol kéne lennie a hüvelybemenetnek, de én ott semmi lyukat nem látok :S :S meg a hugycsőnél sem. És ha pl. tampont szeretnék felrakni, fogalmam sincs hova kéne dugnom, mert egyszerűen nem látok lyukat. Ez baj, látnom kéne a hüvelybemenetet (elég nagy lyuknak kéne lennie elképzelésem szerint, ha a fiúk "kukijának" is oda kell beférnie...), vagy azt csak "kitapogatni" lehet? :S

És az baj, ha a szeméremajkaimon vannak ilyen lilásabb (néhol sötétlila) részek?

14/L


2010. aug. 4. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Húzd szét a szeméremajkaidat és meg kell, hogy lásd a hüvelybemenetedet.
2010. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A belső (kis) szeméremajkakat is szét kell hozzá húzni?
2010. aug. 4. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken az oldalakon érdekes információkat olvashatsz, rajzokkal illusztrálva:


[link]


[link]


A hüvelybemenetről is olvashatsz az említett oldalakon, de ne egy olyan nagyot képzelj el, mint amibe így befér egy hímvessző. A hüvelybemenet a behatoláskor tágul ki, vagy pl. a szülésnél is, hogy a baba kiférjen.

Tanulmányozd egy kicsit ezeket az oldalakat, olvass, figyeld meg magad!

2010. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy rajz. Van mindened, ne félj, csak nem árt "széthúzni", hogy jobban látszódjon a hüvelybemenet. Ne egy hatalmas lyukat képzelj el, ez egy nyílás, és rugalmasan tágul, ezért fér bele nagyobb dolog is. Nyugodtan bedughatod az ujjad és "körülnézhetsz", csak legyen tiszta a kezed. Attól nem szakad át a szűzhártyád se, meg semmi.

2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a lilásabb részekkel semmi gond. Minden nőnek máshogy néz ki.
2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azokat is szét kell húzni. Ott lesz az. Látszólag kicsi, de ha kitágul, kifér rajta egy kisbaba is.
2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet szét kell húzni, úgy ahogy van, és akkor meg fogod látni. A húgycső nyílást nagyon nehéz észrevenni, szerintem azzal ne foglalkozz :D Amúgy nem vagy elkésve, és 18 évesen találtam meg először a hüvelyemet :$
2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy akkora lyukat keresel amekkora a hüvely, amikor befogadja a "kukit". Alapjáraton természetesen nem akkora, csak kb. egy ujjnyi vastag. Ha akkora lenne mindig, mint amikor benne van a pénisz, akkor akkora tampont is kelle használni, különben kiesne. A tamponok meg kb. olyan vastagok, mint egy női ujj tehát a hüvely is kb. olyan vastag alaphelyzetben. :)


A hüvelybemenet egyébként a húgycső alatt van.


[link]


Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, itt részletesen le van írva, hogy mi hol merre. :)


25/L

2010. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, rendesek vagytok!
2010. aug. 4. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd jobban a puncidat. Meg kell lenni a hüvelynek és a húgycsőnek. A menstruációs vér a hüvelyedből jön.
2010. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!