Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirteln sok folyást lehet...

Hirteln sok folyást lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
Csajok válaszát szeretném inkább mint vicces kedvű pasikét! Pár napja tűnt fel, hogy a szokottnál is több hüvelyi folyásom van. Normál állaga van, nem büdös csak sokkal több van. Van hogy érzem mikor folyik és elég ciki. Barátnőm sőt itthon is azt mondják nyugi semmi bajod, ez normális. Na ha norma akkor miért lett hirtelen ilyen sok? NEm viszketek, nem piros csak sok a folyás. Nincs valami tabletta, tea, vagy bármi ami kicsitt csökkenteni tudja ezt a mennyiséget? Nem kell teljesen megszünnie csak ne legyen ilyen sok hogy átázok. Betét nélkül nem merek sehova elmenni. Korábban normális mennyiség volty. Peteérés vagy mi van velem? Aki csak annyit tud benyöni, hogy " menny már orovohoz" azoknak üzenem , hogy nyilván fogok se addig is muszály lenne csökkenteni, mert hiába fürdők utána fél óra kb ès érzem a nedvességet. És nem akarom hogy a doki ápolatlannak tartson emiatt. 24L

2020. aug. 10. 19:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért!
2020. aug. 10. 19:08
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja meg elfelejtettem hogy par napja erzem hogy megfog jonni de azota se es mensi helyett ez a tojasfeherje szeru cucc van. Letezik ilyen hogy ver helyett most ez van? Mostanaban sokat stresszeltem es idegeskedtem. Amugy nem elek szexualis eletet.
2020. aug. 10. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem láttál benne ilyen csóvaszerű, tojásfehérje állagú valamit? Mert ez a peteérés jele, nekem is múlt hónapban volt először, azelőtt soha, csak én tanultam róla, így tudtam. Amikor megjön a menzeszed, elmúlik.
2020. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod lehet hogy volt. Remelem el mulik mert nagyon zavaro foleg ilyen kanikulaban amikor alapbol is folyik z ember. Soha nem vartam a menzeszt ennyire mint most az is jobb mint ez ami most van.
2020. aug. 10. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy meg fog -e jönni, vagy peteérésed van, a kettő között 2 hét van. A hüvelyváladék egész ciklusban folyamatosan változik. Minden esetre lecsökkenteni nem lehet, használj tisztasági betétet.
2020. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és felvilágositana mi ez a peteérés? mert rég nem hallotam ilyenekről. neten is minden félét látok. aggodnom kéne vagy ez normalis?
2020. aug. 10. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Húha, akkor a kályhától kell kezdni.. A menstruációs ciklusod középpontja a peteérés, amikor a megtermékenyítendő petesejt kiszabadul a petefészekből, ami arra vár, hogy megtermékenyítse egy hímivarsejt. A menstruációs ciklus általában 21-35 nap között tart. A menstruáció első napjától, a következő előtti napig. A menstruációt megelőző 12-16. napon van peteérés.

Ajánlom a Hormonmentes nemű Youtube csatornát tele van felvilágosító videókkal, többek között a méhnyaknyákról is van videó, ami az eredeti kérdés.

2020. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azta. 7-es koszi. Bocs ha hulyenek tuntem de tenyleg sok minden nem tudok :)
2020. aug. 11. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
🥰🥰🥰🥰
2021. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!