Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hogy tartja magát...

Szerintetek hogy tartja magát manapság ilyen jól pár 30-as, 40-es nő?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem igazából arra vonatkozik, hogy manapság egyre több olyan 30as 40es nőt látok, akik bőven letagadhatnák hogy 30 x, 40 x évesek. Gondolok itt a testükre, sportosságra, és a hajuk, bőrük egészséges kinézetére. Az se kizárt már, hogy 50 valahány évesen is jóval fiatalabbnak gondolom. És kifejezetten nem a celebnőkre gondolok, sem a plasztikai beavatkozásokra. Hanem az utcán mászkáló "átlagos nőkre". (senkit nem akarok ezzel megsérteni) Jó persze a nevető és a grimasz-ráncok (én így hívom) vannak, meg nem felfújt lufi melleik vannak ugye, sem kacsaszáj, de mégis formában tartják magukat amennyire lehetséges. Azért szerintem régebben ilyen 40, 50 tájt jobban megasszonyosodtak, és kevésbé voltak ilyen csinosak mint most. Szerintetek ez milyen életmódnak köszönhető, hogy csinálják az ilyen nők? Én is szeretnék olyan csinos maradni.

20/L



2020. aug. 11. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sport, egészséges étkezés és minőségi szex a szeretővel.
2020. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem genetika, én is ilyen voltam, negyvenesen unokámra mindenki azt hitte, hogy az én gyerekem.
2020. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én az utcán, tömegközlekedésen pont az ellenkezőjét látom. Elhízott, meggyötört, fásult, előnytelenül és nem divatosan öltözködő nőket.
2020. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Akik tömegközlekedésen nézegetik az embereket (főleg 3. válaszoló, de lehet, hogy maga a kérdező is): mindenkihez odamentek megkérdezni, hogy hány éves? Vagy honnan tudjátok?
2020. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Lehet nem vállaltak gyereket, nincs felelősség és stressz ami a gyerekneveléssel jár, van idejük magukra, pénzük is van elég.

De lehet van család, van nevelőnő vagy nagymama aki segít és amúgy is jó anyagi körülmények között élhetnek és jut elég idejük magukra.

2020. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Áltálában, ha fiatalon, gyerekvállalás után is odafogyel egy nő és rendben van az élete. Nincs anyagi probléma, beteg gyerek, gáz férj, akkor oda tud magára figyelni. Genetika is közrejátszik.
2020. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1# én is az egészséges étrendre és a rendszeres sportra tudok gondolni. A jó szex pedig jó stressz levezető😅az is fontos!

2# az szuper, valakinek tényleg ilyen a genetikája, barátnőm gyönyörű, és az anyukájától örökölte, akit mindig a nővérének hisznek.

3# vannak olyanok is, csak én mikor látom az olyan nőket akit irtam, "kilógnak" a sorból, feltűnőbb jelenségek.

#4es közvetlen ismerőseim is vannak, tehát a környezetemben is akad pár, valamint kis városban élek itt is ismerek olyan nőket, volt hogy koncerten, fesztiválon ugráltam együtt olyan nővel akiről azt hittem 31-32, közben 43 volt. Nagyvárosban tanulok ott szoktam még látni ilyen "kortalan embereket", tehát biztosra meg saccolni se tudnám, olyan becsapós.

2020. aug. 11. 13:18
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 #6 igen, nagyban befolyásolja az életminőség is tuti, egy légkondis iroda meg egy duplaműszakos gyári meló közt is van különbség. Ha van pénz úgy jóval könnyebb magadat "karbantartani", illetve egy gyerek nevelése elég macerás tud lenni, de szerintem aki igényes magára annyira, az szakít magára időt, és nem hanyagolja el magát.
2020. aug. 11. 13:22
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki kisgyerek mellett jár szoliba, vagy minden reggel 1 órát futni, meg minden péntek délutáni program műkörmöshöz vagy kozmetikushoz járni, akkor az bizony hogy a szülő-gyerek kapcsolat kárára fog menni. Valamit valamiért, lehet szépek, csinosak, fiatalosak, de rossz a kapcsolatuk a gyerekükkel. De nem hiszem hogy feláldoznák ezt, inkább nekik van plusz segítségük vagy sok pénzük.
2020. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Már miért menne a kárára. A gyerekek iskolában, óvodában, van apuka is, aki tud figyelni arra a heti pár órára a gyerekre. Ne legyünk már álszentek, hpgy csak a lepukkant anyukák a jó szülők.
2020. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!