Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan nő akinek...

Van itt olyan nő akinek Vulvodyniája van?

Figyelt kérdés
Melyek a tünetei? Mit éreztek a mindennapokban? Illetve hol érzitek a fájfalmat és milyen jellegű?

2020. aug. 11. 15:43
 1/1 anonim válasza:
Pontosan nincs róla papírom de valószínűleg az van. Ritkán vannak mostanában tünetei, de vannak.Képtelen vagyok tamponnal élni (többször is próbáltam de olyan mintha egy fatörzset próbálnék a kulcslyukon átdugni) néha kellemetlen ülni/bicajozni, a barátommal lassan fél éve próbáljuk elveszteni a szüzességemet (szerencsére türelmes és nem ez érdekli a legfőképpen) Már lassan 1 éve szenvedek ezzel és kezd elegem lenni hogy mindig próbálkozunk de a végeredmény csak sikertelen :( és fájdalom. Lassan szerintem felkérések egy pszichológust vagy dokit csak tartok hogy kellemetlenség fog érni. (Hallottam már bunkó orvosokról és “durva beavatkozásokról”. És mivel épp nem vagyok nagykorú így biztos az lenne hogy ne siessem el :( semmi történt semmi olyan ami miatt nem lennék befogadóképes így nem értem
2020. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!