Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vulvodynia hüvelyprobléma...

Vulvodynia hüvelyprobléma kezelésére van valakinek ötlete, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Lányok, Hölgyek!


Egy régóta fenn álló problémámmal fordulnék hozzátok! Lassacskán fél éve járkálok nőgyógyásztól nőgyógyászig és még sem sikerült megoldást találni, a még az okát sem a kellemetlen érzésemnek.


Minap tanácstalanságom az internethez vezetett és addig keresgéltem még meg nem talaltam a vulvodynia nevű betegséget mely tünetei tökéletesen lefedik az enyémeket. (Fájó égő érintés érzékeny piros terület a hüvely belső falán, esetemben csak belül). Azonban kezelést egyáltalán nem - vagy csak nem túl bíztató módokat - találtam.


Ha van közületek aki hasonló cipőben járt, jár és tudna valami tanáccsal szolgálni még újra el nem jutok egy orvoshoz azt nagyon megköszönném!


Előre is köszönöm a válaszokat és remélem lesz akinek még hasznára szolgál!



2018. szept. 12. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A vulvodynia kronikus "betegseg". Ez nem mulik el, maximum olyan kezeles lehet ra, ami enyhiti a tuneteket, de azt akkor elethosszig alkalmazni kell. A kronikus szo jelenteset tanulmanyozd, mielott mindenfele korsagot diagnosztizalsz magadon. Huvelyflorat probaltad mar helyreallitani? Oblitot, mososzert cserelni? Pamutbugyit hordasz? Mivel tisztalkodsz intim teruleten?
2018. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!