Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini fejjel hogy kéne rávennem...

Tini fejjel hogy kéne rávennem magam hogy elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Most ez a probléma nem fenyeget de tudom hogy előbb utóbb kell. Meg rágondolni sem tudok hogy elmenjek. Nem vagyok túl szégyenlős (szóval simán felveszek farmer sortot) de ezen a területen iszonyatosan. El nem tudom képzelni hogy akárki előtt is levetkőzzek.

Nektek milyen volt az első és hogy küzdöttétek le a félelmet?



2020. aug. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
24 voltam amikor előszőr elmentem és csak azért, hogy tablettát szerezzek, hogy ne vérezzek többet egyáltalán. Sz.r. Mocsok sz.r, de pl. csak így tudod kivédeni az STI-t, rákot, stb.
2020. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen voltam először, bár én akkor már nem voltam szűz. Nőhöz mentem, nekem az kevésbé tűnt félelmetesnek. Én is nagyon szégyellős voltam/vagyok, még a barátnőim előtt se vetkőzöm le az öltözőben. De nem volt olyan gáz. Fájni meg nem is fáj, inkább kellemetlen csak. Szerintem a fogorvosnál ezerszer jobb. :D
2020. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Gondolj a rákszűrés fontosságára.
2020. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs panaszod nem kell menni, ráérsz 1/2-1 évvel azután, ha rendszeres szexuális életet élsz. Elsőre mindenki ideges, sőt a többség huszadszorra is.. Néhány perc az egész, arra kell koncentrálni, hogy orvos, bármennyire is intim helyen és helyzetben vizsgál.
2020. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Én 16 évesen voltam először mivel elveszitettem a szüzességem és úgy gondoltam hogy ideje lenne megnézetnem magam. Legelőször nőhöz mentem én is. Egyébként nem voltam annyira zavarba mint amennyire gondoltam, nagyon kedves segítőkész volt a doktornő. Azt tudom neked javasolni hogy inkább magán nőgyógyászhoz menj majd, én úgy tapasztaltam sokkal rendesebbek. Mindenképpen előtte informálódj kik a jó orvosok, olvass véleményt róluk.

Gondolj arra hogyha nem jársz majd rendszeresen nőgyógyászhoz akkor lehet későn derül ki hogy milyen súlyos betegséged van. Ha nincsen problémád akkor elég évente elmenned rákszűrésre, hidd el megéri az az 5 perc kellemetlenség minthogy utána közöljék veled hogy rákos vagy.

2020. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Keress női orvost.
2020. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!