Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen ki mit használ?

Hüvelygomba ellen ki mit használ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Canesten
Gynoxin
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Gynazol. Az mindig használt :)
2020. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Semmit.De szerintem menj el nogyaszhoz ne kenegesd onalloan mert ha felfele elindul abbol sokkal nagyobb problema lesz.A reklamok nem rolunk hanem a termekekrol szolnak nincs ket ugyanolyan problema
2020. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Ecetes vízzel mosakszom odalent és irrigálok. Ha nagyon durva akkor betadin kapszulát használok egy hétig, utána pedig hüvelyflóra helyreállítót. Előtte minden hónapban visszatért, az orvosok felírtak mindenfélét és tényleg már sírhatnékom volt, mikor megint láttam, hogy tüneteim vannak. Mióta itthon csinálom magamnak csak akkor jön elő ha mondjuk nagyon stresszes időszakom van és nem vigyázok az immunrendszeremre.

Nem tudom beválik-e mindenkinek, anyukám szódabikarbónás vízet javasolt erre a célra de nekem attól csak rosszabb volt.

2020. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Canesten bevált
2020. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!