Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pharmatex hüvelytabletta...

A pharmatex hüvelytabletta használ hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Mikor párommal szeretkeztünk, azt használtuk, de nagyon égetett, így megmaradt egy csomó. Utána (nem közvetlen) begombásodott, és használt. És most megint viszket, és mivel nincs pénz canestenre, így gondoltam kipróbálom, tegnap tettem be egyet, de nem volt jobb mára, és ma vettem be egyet, estére ugyanúgy viszketett és égetett, és mikor még egyet fel akartam volna helyezni, 2 centire tettem fel, és úgy elkezdett égetni, hogy muszáj voltam kivenni... azért gondoltam erre, hogy ez jó, mert bele van írva a tájékoztatóba, hogy "FERTŐTLENÍTŐ HATÁSÚ"... azért éget, mert káros, vagy mert esetleg a gyulladás miatt, és segítene? Vagy ne reménykedjek benne, és ne is próbálkozzak vele?
2011. máj. 13. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A pharmatex spermaölő. Nem használ gomba ellen. Menj dokohiz, irass fel pl klion-t. Vagy amit ajánl. Azok olcsóóbak, mint a canesten.
2011. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!