Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ennek így értelme? Betadin...

Van ennek így értelme? Betadinos hüvelykúpot használtam, hiába sikerült szakszerűen feltennem.15 perc után kifolyt az egész pedig direkt lefeküdtem nem mászkáltam.

Figyelt kérdés
Olyan színten kifolyt, hogy elborított mindent a betét sem fogta fel. Végül már a wcn voltam kénytelen ülni amíg vége lett. Búcsúzóul még csípni is elkezdett nagyon. Pedig nem vagyok jód allergiás. A csípés végül megszűnt, de nem tudom van e értelme újra próbálkozni holnap vagy "mehet a kukába"?
2020. aug. 11. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A kúp elolvad, így normális, hogy folyik
2020. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kúpot a hűtőben kell tartani, az, hogy amikor felolvad kifolyik teljesen természetes, marad bent annyi, amennyire szükség van.
2020. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hűtőben volt. Más kúpok nem csinálták ezt max kicsit folytak vagy reggel folyt ki belőlük mikor felkeltem. De nem borítottak el mindent. :( még szines is. :(
2020. aug. 11. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szép barna folt..
2020. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valahogy a kék jobban tetszene.....
2020. aug. 11. 23:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A betadine ilyen, ha kint van szobahőmérsékleten, magától is olvad. Rendes betétet tegyél be, ne tisztaságit, vagy nagyobbat, mint most, és ne kelj fel, úgy marad bent annyi amennyi kell.
2020. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a betadi ilyen nekem is.
2020. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendes betétet tettem de nem szívta fel elfolyt mellette is meg mindehova. Nem részletezem de el kellett mennem zuhanyozni meg ruhát mosni. Viszon másnapra elmúlt minden problémám. Szóval az ajanlott u napks kúra nekem 1 alkalomban kimerült. :)
2020. aug. 13. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad! Ha nem használod végig, még durvább lesz a fertőzés.
2020. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!