Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell a péniszem szaksze...

Hogyan kell a péniszem szakszerűen megmosni?

Figyelt kérdés
Figymaszűkületem van voltam urulógusnál ő hátra tudta húzni de nagyon kellemetlen volt és utána fájt is. Azt mondta muszáj mosni. De hogyan kell?

2018. júl. 27. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell megmosni, mint ahogy a tested többi részét. Az orvos arra gondolt, hogy a fityma alatt is meg kell mosni, mert ha nem mosod rendesen, az gyulladáshoz vezethet.
2018. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Úgy ahogy az orvos mutatta. A bőrt jól hátrahúzni, alatta jól kimosni, leöblíteni, megtörölni. Mintha egy kisbaba lenne. Csinálhatod lavórba, fürdőkádba, akkor könnyebb lesz. És minél gyakrabban, had járódjon be.
2018. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja. Kicsit be kell járatni, hogy táguljon a bőr! Ahogy a doki csinálta. Esetleg használhatsz közben valami krémet vagy síkositot, ha úgy kevésbé fájdalmas. Idő és gyakorlás kérdése, és tágulni fog. Csak így tudod biztosítani a tökéletes higiéniát!
2018. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezeket csinálod eleinte bejáródik majd visszaszűkül szóval óva intelek a látatlanba adott, főleg a gyakoris tanácsoktól!
2018. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Langyos vízben próbáld. Nekem bevált 16/f reszletesen leirom priviben ha gondolod
2018. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem itt írod le, előző? Pont ez ennek a topiknak a lényege!

Vagy inkább csak ismerkedni akarsz a kérdezővel, mint itt jóegypáran?

2018. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!