Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérlek szépen segitenétek?

Kérlek szépen segitenétek?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni a nyőgyógyászhoz, nem kapok időben időpontot. Csak egy hónapra rá van ahol nem is vesznek be. Nem M.O.-n élek.

A lényeg, hogy erős krémes, túrós fehér folyásom van. Néha éget de nem mindig. Lomexint vettem hüvelykapszulában pár hete de nem múlik. Tudnátok olyan hüvelykúpot ajánlani ami jó gombára és bacira is? Ami szélesebb spektrumú?


2020. aug. 13. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betadin, ha nem vagy jódra allergiás.
2020. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek gombát jeleznek. A bakteriális fertőzésnek más tünetei vannak. Canesten combi uno-t megpróbálhatsz esetleg, de ha Bemész a patikába és megmondod hogy gombára szeretnél valamit akkor biztos tudnak segíteni.
2020. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kérj időpontot, akkor is ha nincs hamar. Mert lehet, hogy nem fog elmúlni az otthoni kezeléssel és kiújul.

Illetve Magyarországon az ambulanciára lehet menni időpont nélkül is.

De ahova tartozom, az a doki is fogad, ha gond van, és nem lehet várni hetekig.

Mennyi ideig használtad azt a hüvelykapszulát?

Én is a Canestent combit próbálnám meg még, amit a 2-es írt. De ha az se használ, akkor doki.

2020. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Teafaolaj. Ujjadra cseppentve 2-3 csepp, és nyúlj fel a hüvelyedbe. Gombára és baktériumra is jó. Olvass utána nyugodtan
2020. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A teafaolajat semmiképp se próbáld ki. Iszonyatosan mar. Próbáld ki egyszer pl. arcon. De a száj és szem közelében semmiképp. Na, majd ott megérzed. Akkor képzeld el ugyanezt egy eleve irritált helyen, ahol nincs is a védő bőr.
2020. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös. Igy van, bőrön iszonyúan mar. Vigyàzni kell hogy a szeméremajkakat ne érintse. Én hasznàltam hónapokig. Soha nem volt baj belőle.

Nem baj ha nem hallottatok valamiről, akkor utána lehet olvasni mielőtt hülyeségeket irnàtok.

2020. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!