Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitenétek? Olyan problémám...

Hojdák János kérdése:

Segitenétek? Olyan problémám lenne a Simson Sr51 es mostorommal, hogy még mikor reggel elindultam vele szépen indult, hazafele is indult, aztán ut közben megált és csak tolásra tudtam beinditani, hazajöttem és utána meg már egyáltalán nem indult be

Figyelt kérdés
kicseréltem benne a gyertyát 1 rzgásra indult, mentem vele 1km kb, de közbe be be szaggatot, de nagy gázon szépen ment, hazértem vele éppen begurultam a kapun és egy hatalmasat lőtt a gyujtás és azótse nem tudom beinditani hiába cserélgetem benne a gyertyákat, mi lehet a hibája? Szikra van a motornál, megszakitó nincs beégve, karburátort és a kipufogót szépen átpucoltam, mi lehet a baja kérlek segitsetek

2017. júl. 20. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tegyél egy kis benzint a hengerbe.

Ha beröffen,akkor mégsem pucoltad ki elég rendesen a főfúvókát.

A durrogás is benzinszegény keverékre utal,azaz nem kap elég nyálat. Szűrő van benne?

2017. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsö válaszoló, én is üzemanyagellátási gondra gyanakodnék és nem zárnám ki azt sem, hogy túl sok benyát kap.
2017. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyertyahézagot 0.4-re! Vadiúj gyertyával!
2017. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommentelőknek, amikor rugdosom a gyertya mindig benzines lesz tehát kivan szépen pucolva kap benzint, megpróbálom a hézagot is akkor 0,4 re állitani és a tankot is leengedem, uj benzin stb hátha! Egyébbként igen van benne benzinszűrő a benzincsapnál is illetve a benzincsőben is!
2017. júl. 20. 12:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérem még irjon aki tudna segiteni
2017. júl. 21. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetenként 2-3 gyertyát kipróbáltam és a 4.-el indult
2017. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb van vagy 30 gyertyám itthon ilyen trabantgyertyák még ,de mindegyik kiválóan szikrázik! Régen bármelyikkel ment most meg 1 el sem indul be meg se röffen, de szira az bika nem tudom mi kinja!
2017. júl. 22. 21:58
 8/11 A kérdező kommentje:
NGK, Izolator, Brisk tulnyomó többségben
2017. júl. 22. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem sokat kap/ott és bazabált. Zárd el a benzincsapot, engedd le a karbiból a benzint, vedd ki a gyertgyát és így rugdald meg 15-20-szor. Az sem baj, ha így hagyod egy fél napra, hogy kipárologjon a benya a hengerböl. Utána rakd össze, mennie kell.

Jelezd majd, hogy sikerült-e.

2017. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia köszi a tippet, de nem indul igy sem! Teljesen kipucoltam a hengert, előirtál evesebb olajat tettem bele és még igy sem indul valahogy az az érzésem ,hogy nyomás alatt nem adhatja le a szikrát, de ha elenöröm ugye nem nyomás alatt akkor meg nagyon erős szikra van!
2017. júl. 26. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!