Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után menstruáció?

Figyelt kérdés
Júniusban abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. Ezután 41. napra jött meg a vérzésem. Azóta a 37. napon vagyok és még mindig nem jött meg, viszont kb három napja görcsölök. Csináltam már két tesztet is, mindkettő negatív. A másodikat a 32.napon. Szerintetek normális, hogy még mindig nem jött meg? A teszt tuti mutatta volna ha esetleg terhes lennék? Utoljára júli. 18.-án voltunk együtt. Igazából ami a legjobban aggaszt ez a hasfájás. Miért fáj ha nem jön meg? Valakinek esetleg ilyen tapsztalata? Köszönöm a válaszokat.

2020. aug. 16. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy befejezted a levelet és nem jött megvonásos vérzés csak 41 nap múlva menzesz?
2020. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet rosszul fogalmaztam :) befejeztem a levelet és a megvonása vérzés után 41 napra jött meg ugye már gyógyszer nélkül.
2020. aug. 16. 09:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvonásos*
2020. aug. 16. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Az normális lehet még úgy, 1-2 hónapig, utána orvos
2020. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Görcsöl, görcsöl de semmi, vagy kevés barnázás. Júniusban hagytam abba az első mensi jól megjott a 2. már nem. Én voltam orvosnál. Kóros elváltozást nem találtak. Annyit mondott az orvos, hogy 3-6 hónapig sajnos ez valamilyen szinten normálisnak mondható.
2020. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már megjött szerencsére, szintén 41. napra.
2020. aug. 26. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!