Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV vizsgálat? Mennyibe kerül...

HPV vizsgálat? Mennyibe kerül Budapesten magánúton? Ki lehet "irtani" a szervezetemből (biztosan volt már..)? HPV elleni oltást vehetek a kórom ellenére, mennyibe kerül? 28 éves

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokfajta HPV vírus van. Azt szeretném megtudni mivel voltam e már fertőzött, mivel lehetek, lehet e gyógyítani, és elkerülni a jövőben az oltóanyaggal.
2020. aug. 16. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
30 ezer forintba kerül 1 oltás. Annyi hogy 3db kell belőle.
2020. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hpv t nem lehet gyógyítani.
2020. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nogyogyasznal arlista mindenutt van interneten. A HPV-tipizalast rakszuressel egyutt vegzik. A levett mintabol nemcsak a jelenletet allapitjak meg, hanem kulon-kulon melyik van benned eppen jelen, es ezek milyen kockazatuak.

Magatol is elmulik, immunerosito kura is segithet. Nekem pedig az sem, viszont a mehszajamon kialakult elvaltozast rutinmutettel eltavolitottak, es azota negativ negy eve.

De van ugye a nemi szemolcsert felelos is, a szemolcs makacs dolog. Maga a fertozes tunet nelkul ahogy jott, mehet is.

2020. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze az oltast mindig erdemes beadni. A legutobbi 12 torzs ellen nyujt vedelmet. Ennel persze sokkal tobb virusfajta van, de ezek a leggyakoribb, legkockazatosabbak.
2020. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!