Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem sikerül felhelyeznem a...

Nem sikerül felhelyeznem a tampont. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 4 és fél éve menstruálok, de eddig csak betétet használtam. 1 éve szemezek a tamponokkal, de csak 3 hónapja vettem rá magamat, hogy kipróbáljam. 3 hónapja minden egyes menstruációm alatt próbálom felhelyezni, de egyszerűen nem sikerül. Követem az utasításokat, erős vérzés alatt, próbálok ellazulni, megtalálni a nekem megfelelő pózokat, de egyszerűen sehogy sem sikerül. Pedig mini ob-val próbálkozok (ráadásul silk touch borításúval). Nem bírom feljebb dugni, ilyen szorító, kellemetlen, fájó érzés. Hiába nyomom hátra/felfelé, semerre nem indul és mellé még fáj is. Olyan, mintha egy "fal" lenne ott, ami megakadályozza, hogy feljebb kerüljön. Már lassan kezdem feladni, és teljesen kétségbe vagyok esve. Lehet velem van a baj.


Valaki esetleg volt hasonló helyzetben? Ha igen, akkor hogyan sikerült végül felhelyezni?


16/L



2020. aug. 16. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Ne parázz! A tampon felhelyezéséhez fejben is fel kell nőni! Ha nem megy, várj még egy pár évet.
2020. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Sok nőnek ez felnőttként sikerül :c
2020. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*sem
2020. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ob applikátoros tampont próbálj!
2020. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
43 évesen ugyanígy vagyok vele, pedig 30 évem volt próbálkozni.
2020. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább próbáld ki a kelyhet, kevésbé veszélyes, könnyeben felcsúszik, nem kell 3 óránként cserélgetni.


+nem lesz büdös

2020. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog, csak gyakorolni kell! Nekem 20 évesen sikerült először, pedig már próbálhattam előtte is.
2020. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a cipőben járok:(
2020. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!