Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem sikerül a tampont...

Miért nem sikerül a tampont felhelyeznem?

Figyelt kérdés
Már elég régóta menstruálok, de hiába próbálkozok, fáj amikor szeretném felhelyezni.Még szűz vagyok.
2013. dec. 22. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán pont azért fáj, mert még szűz vagy.

És szűzként egyébként is max. mini tamponnal próbálkozhat, a normál tamponnál nem is kell csodálkozni, ha nem megy fel.

De egyébként ha egy tampont kellő körülmények között és kellő módon helyezel fel, akkor nem fáj.

Ha akkor helyezed fel, amikor erősebb a vérzés, akkor az fel fog csúszni, illetve ha felteszed valamire az egyik lábadat, akkor az is segíti a könnyebb felhelyezést.

És én már nem vagyok se szűz, se olyan nagyon fiatal, de még én is a könnyebb felhelyezés érdekében silk touch borítású tampont használok.

De egyébként meg ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2013. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minivel próbálkozz,várd meg amikor már jól folyik,akkor könnyebben felcsúszik.Nekem úgy a legkönnyebb,ha jól szét tudom tenni a lábam (egyik lábam mindig kidugom a bugyiból) és egy kicsit "leguggolok" Mindenképp próbálj ellazulni.
2013. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2013. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha ennyire szűk vagyok, akkor az első szex is nagyon fájni fog? :(
2013. dec. 22. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 leszek
2013. dec. 22. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, nagy a különbség a kettő között, mert a szex elött az előjáték olyan állapotba juttat, hogy sokkal könnyebben tudj befogadni.
2013. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pont azért mert szűz vagy. Én sem tudtam addig feltenni. sokan vannak igy, van akinek meg simán megy szüzen is.
2013. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és nem azért nem emgy fel mert szűk vagy hanem azért mert ott van a szűzhártya. Nyugi ettöl még az aktus menni fog.
2013. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!