Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek miért jön meg...

Barátnőmnek miért jön meg egyik hónapban 2x másikban már 1x sem? Mibaja van? Hogy vegyem rá elmenjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt mindig elmondja mikor van meg neki. Kb 1 éve van ez hogy 1honapban 2x másikban semmi.

2020. aug. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány kg és milyen magas?
2020. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
167cm és 49kg
2020. aug. 16. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
jézusom, akkor csoda hogy egyáltalán megjön neki :D
2020. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek, kórosan sovány, az a csoda, hogy egyáltalán menstruál
2020. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lol, nekem ugyanennyi centivel már 51 kilónál végleg abbamaradt.
2020. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

170 cm vagyok és 50 kg, ilyen a genetikám, nem tudok hízni, nem vagyok kórosan sovány, 22 éves vagyok, de soha az életben nem volt problémám a menstruációmmal. Nem hinném, hogy emiatt nem jön meg neki normálisan, de nyilván nem vagyok orvos.


Mondd meg a barátnődnek, hogy azonnal menjen el, mert ez kicsit sem normális, nehogy később szövődménye legyen, és esetleg meddőség alakuljon ki.

Nem kell félni a nőgyógyászati vizsgálattól sem, elsőre biztosan furcsa, de nem fáj, túl lehet élni, és ha később akar gyereket, ne ilyen butaságok miatt kockáztasson.

2020. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
#6 és most a te genetikád hogy jön ide? nem kérdezte senki.
2020. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
100%

Nem kell egyből kóros soványsággal jönni, a nagy súlyveszteség miatt valóban kimaradhat a menstruáció de aki egészségesen kis súlyú, annál nem! Én 35 kiló voltam 12 évesen amikor először megjött és a mai napig megvan, most felnőttként 45 kiló vagyok és 165 centi.

Szóval ha a kérdező barátnője alapból vékony, akkor nem fog szabályosabban menstruálni akkor sem, ha magára erőltet pár kilót.

Kérdező, ehhez orvos kell. Lehet ciszta vagy ilyesmi, és ha az, akkor nem fog magától rendbejönni. Ha akar valaha gyereket, akkor meg főleg idejében kezelni kell.

2020. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!