Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Barátnőmnek már kb 1 hete fáj...

Barátnőmnek már kb 1 hete fáj a nemiszerve azóta csak egyre jobban kivan száradva neki már sima tamintásra is fáj sajnos ideje miatt nem tud eljutni ebbe a hónapba doktorhoz így valami ideiglenes megoldás vagy tanácsot keresek illetve mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez hasonló tünetem, akkor voltam amikor elkaptam a trichomonast, de az iszonyúan fájt, úgyhogy hamar dokihoz mentem, az nem gyógyul meg csak antibiotikum kezeléssel és kenőcsökkel, a páromat is kezelték, erre nincs otthoni gyógymód.
2016. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon jó lenne, ha eljutna orvoshoz, bár nem írtad, hogy dolgozik-e vagy iskolába jár. Ha dolgozik, vegyen ki szabadságot, vagy menjen olyan időben, amikor esetleg tovább van rendelési idő, vagy kérje el magát a munkahelyéről, vagy menjen el magánorvoshoz, ha meg iskolás, akkor meg adnak igazolást és meg van oldva.

Simán lehet valamilyen fertőzés, allergia, vagy irritáció. Orvosi vizsgálat nélkül senki nem fogja neki megmondani, hogy mi baja van, ezáltal semmit nem is lehet ajánlani!

És ha fertőzése van, akkor meg pláne jobban jár, ha elmegy orvoshoz, nehogy olyan kórokozóról legyen szó, ami felszálló fertőzést is okozhat, mert akkor simán lehet egy petefészek vagy méhgyulladása. És nem hiszem, hogy azt meg szeretné várni!

2016. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 válaszoló

hogy érted hogy a párodat is kezelték ? elkapta ?

2 válaszoló

akkor probáljuk mihamarabb elintézni neki a szabadnapot és menni orvoshoz

2016. ápr. 19. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
3 Én kaptam el tőle, a kapcsolatunk elején, mivel előtte mással is szexelt. De a férfiaknak nincs tünete, csak a nőknek.
2016. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem
2016. ápr. 19. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
A férfiaknál gyakran nem jelentkeznek tünetek, ettől függetlenül a kórokozót magukban hordozhatják, ezért kell minden esetben, akár van tünete a partnernek, akár nem, páros kezelést alkalmazni.
2016. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az eddigiek válasza korrekt, még annyi, hogy ha szexeltek, még ha gumiban is, a péniszeden megtapadhat bármilyen gomba vagy baktérium, ergo neked is kell rá kezelés. Általában elég a kenőcs, amit az orvos javasol majd, addig meg nyista szex.
2016. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hanyagoljátok a szexet, amíg fertőzése van, tudom, ez így tizenévesen elképzelhetetlen, hogy van kivel, van hol, de mégsem lehet... de neki fáj, a száddal meg hadd ne mondjam miért ne érintsd...
2016. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hanyagolni akartuk nincs értelme még fáj neki kb 3 napja nem fájt neki akkor csináltuk de mostmár megint fáj neki nem tudom mit szedhetet össze vagy hogy :/
2016. ápr. 19. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak szexszel lehet elkapni ilyen betegséget. Nőknél nagyon gyakori a hüvelygomba, azt a strandon, szoliban, szaunában, vagy akár egy sima influenzára alkalmazott antibiotikum-kúra miatt is kijöhet.
2016. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!