Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha kéthetente...

Az normális ha kéthetente menstruálok? 16/L

Figyelt kérdés

Már 4 éve megvan és eddig mindig 26-28 naponta jött meg, soha nem késett vagy sietett. Az utóbbi 2 hónapban 12-14 naponta jött meg. Nem igazán törődtem eddig vele, mert azt hittem, hogy majd pár hét után visszáll, de nem. Kezdek kicsit parázni mert nem hiszem, hogy normális ha ilyen gyakran jön meg.+sokkal több a vérmennyiség is. Még szűz vagyok (ha esetleg ennek lehet köze hozzá).


Remélem tudtok valmilyen választ adni, mert próbáltam googlen keresni dolgokat ezzel kapcsolatban, de nem találtam semmit...



2020. aug. 16. 22:30
 1/5 anonim válasza:
80%
Orvos tud biztosat mondani
2020. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
nőgyógyászt meglátogatni, minél előbb
2020. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem normális. Keress fel mielőbb egy nőgyógyászt!
2020. aug. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogamzás gátló rendbeteszi a ciklusod.
2022. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem rendbe teszi a ciklust, hanem kívülről hormonális úton megváltoztatja. Annak a ciklusnak semmi köze a rendeshez.
2022. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!