Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők ,lányok!Köztetek van aki...

Nők ,lányok!Köztetek van aki erős dioptria ellenére mégis a szemüveg viselést szereti jobban a lencsével szemben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi szamit eros dioptrianak, nekem -3,5-os, hordtam lencset, de a szemuveg szimpatikusabb most, jobban all (szuper keretet talaltam), es manapsag mar azert tudjak normalisan vekonyitani az uveget. Illetve kenyelmesebb, hogy este eleg levenni, nappal felvenni.

Bar olyan munkahelyen dolgozom, ahol tortenhetnek balesetek, pl arcodba eshet egy fektarcsa es tarsai :D kollegak aggodtak eleinte a keretem epsege miatt, de eddig nem volt baj.

2020. aug. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az összes magasdioptriás ismerősöm eddig szemüveget hordott és én is. Nekem 5-s körül van a szemem, de lencsét nem tudok hordani, mert az egész napos monotorozástól kiszárad a szemem.
2020. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!