Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lányok ,nők!Van aki szeret...

Lányok ,nők!Van aki szeret szemüveges (rövidlátó)lenni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem szeretem, hogy nem látok jól szemüveg nélkül, de magát a szemüveget szeretem viselni, tetszik, ahogy kinéz rajtam.
2020. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Én már kislányként is szemüveges szerettem volna lenni.Sok gyerek gondolkodik azon milyen lesz felnőtt korában.Én mindig szemüvegesen képzeltem el magam.

13 évesen iskolai orvosi vizsgálaton szűrték ki hogy nem látok jól,elküldtek szemészetre.Bután hangzik,de nagyon örültem neki.Kaptam szemüveget,és azóta imádom. Mostanra 28 éves lettem és -2,75 lett mindkét szemem.

Lehet ebben a szemromlásban valami pszihés dolog is van,-bevonzottam kislányként- ugyanis a családunkban senki sem szemüveges.De én szeretem viselni,sose hordanék kontaktlencsét vagy műtétben sem gondolkodok.

2020. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Én nagyon akartam mindig is szemüveget, lett is. Nagyon szuper.
2020. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!