Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő múlva kívánja újra...

Mennyi idő múlva kívánja újra a szexet egy Nő átlagosan?

Figyelt kérdés

körülbelül érdekelne hogy mégis mennyi az az idő amikor a libidó helyreáll?


Nálunk lassan 2 év telt el és azóta nem kívánja (nem is engedte azota sem)



2020. aug. 17. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyreáll? Mitől ment el a libidó?
2020. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálam szülés után soha nem állt vissza, szinte aszexuális lettem. Se időm, se energiám, se kedvem nem volt hozzá és teljesen elszoktam tőle. Nem is hiányzik.
2020. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó.

Mitől ment el?

Szülés?

Gyógyszerek?

Valami eü.kezelés?

Depresszio?

Szexuális zaklatàs a múltban?

Te voltàl erőszakos koràbban?

Nem mindegy...

2020. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ohh basszus a legfontosabbat kihagytam...


Terhesség / szülés , igazából a terhesség elejétől de mondjuk úgy hogy szülés után.... elnézést igy nehez lett volna

2020. aug. 17. 09:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, kevés szabadidő, kevés segítség a gyerek körül, átment teljesen anya üzemmódba, kiábrándult a párjából, trauma a szülésnél, stb.
2020. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
2 éve semmi? Nekem sem állt vissza teljesen, de kb heti 1x azért van szex ( néha 1,5-2 hét, ha fáradtak vagyunk vagy valami), meg ha úgy van,akkor kielégítem másképp. Még nem csaltad meg? Megérdemelné.
2020. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szülés neki traumva volt vegig ottvoltam es tenyleg kemeny menet volt gatmetszéssel belső varrással... ez tenyleg kemény..


Viszont rengeteg segitséget kap annyit hogy az embertelen tőllem. Dolgozok és amint hazaérek kora délután onnantól vegig én csinálok mindent kb a gyerekkel plusz szabadnapomon is. Ez már 1.5 éve mert az első fél évben ki sem akarta engedni a kezéből.


Itt sajnos már azt lehetne mondani hogy nekem nincs erőm mind ezek után de nekem lenne sőt van is nagyon is de neki 0. Nekem meg ez a nagyon bő 2 év már sajnos nagyon kezd sok lenni.


Beszélni is probáltam vele sokszor de valahogy mindig el van tusolva azzal hogy nincs kedve nincs igénye rá.


Nyilván nem fogom megcsalni , nem is tudnám így hogy van egy fiam de szomorú hogy azért fogunk külön vállni hamarosan mert csak 2 felnőtt vagyunk semmi több.


Ugye hormonkezelést orvost mindent megprobáltam felhozni de hallani sem akar ilyenekről.


Nincs meg a heti 1 már bő 2 éve 1x sem feküdtünk le de mellette sem volt semmi.

2020. aug. 17. 09:59
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon nem oké.

Nőként mondom, hogy sok nő szereti a gyerekre kenni a dolgokat... Minden lelkiismeret furdalàs nélkül tarts szeretőt. Ha ezt nem akarod akkor pedig lépj le a fenébe. Ez nem élet.

2020. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
1,6- os vagyok. Szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy te nem így akarod leélni az életed, ha nem változik semmi akkor váltok. Ezt nőként mondom. Persze a szülés kemény menet, minden nőnek, na de akkor is. 2 év ??? És úgy tűnik segítséget sem akar igénybe venni, nem akar változtatni, szóval kb leszarja hogy neked rossz. Ezek után szerinted szeret még?
2020. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sajnos megkattantam és nem tudom megcsalni mondom ezt úgy hogy sokszor sokmindent csináltam még család elött viszont a mostani barátnőmnél semmit sem és onnantól hogy megtudtam hogy apa lettem még a gondolat sem fordult meg a fejemben..


De így sajnos ez nem jó és a baj hogy nem lehet vele megbeszélni. Ahogy írta valaki fent nincs már rá igénye és jó így neki.


Nyilván terhesség elött hibátlan volt minden és olyan igérgetések voltak hogy ilyen olyan amolyan lesz hogy csak na. Hat teljesen az ellentétte lett.


Azt tudni kell hogy ezért a lányért egy amerikai életet mondtam le mert pont akkor ismertem meg amikor költöztem volna ki dolgozni ,új életet kezdeni.


Ilyenkor rettenetesen bánom már hogy úgy döntöttem ahogy. A másik oldal hogy van egy fiam akit meg imádok így ezért hálás lehetek.

2020. aug. 17. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!