Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betét? Csajok, ti átlagosan...

Betét? Csajok, ti átlagosan hány darab betétet használtok el egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem menstruálok, akkor én nem hordok betétet, mert nincs olyan erős folyásom.


Ha menstruálok, akkor napi 1-2, de mellé használok tampont is, max ha az is átázik, akkor cserélek betét is, de ez ritka.

2018. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem eleg sok jon elso 3 nap igy kb 2-3-4 orankent cserelem. 4ik es 5ik nap alig jon valami akkor csak azert cserelem hogy legyen tiszta.
2018. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tampon+tisztasági betét kombóval napi 3 tisztaságit használok. Ha betétet, az ritkább nálam mert nem szeretem, de amikor azt hasznaltam emlékszem 2 óránként cseréltem mert féltem az átázástól, főleg suliban, azaz kb 6-7 db-ot használtam...
2018. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
76%
Betétből sok kellett, az első 2 napban óránként cseréltem mert erős vérzésem volt. Összesen kb 2-3 csomag ment el egy hónapban. Utána váltottam tamponra, abból kb 4 ment el egy nap. Mióta gyógyszert szedek, csökkent a vérzés, azóta 2-3 tampon, betétet már nem használok. Ha nincs meg, akkor tisztaságiból 1-2 db naponta, nekem sajnos kényelmetlen nélküle.
2018. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nap alatt egyet, ha otthon vagyok. Ha pedig iskolában,akkor ha hazajövök kicserélem,tehát akkor 2-t használok el egy nap alatt. És éjszakára is kicserélem, de nekem éjszaka nem jön semmi, úgyhogy van amikor reggel ki se cserélem.
2018. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első napokon kb 6-7 is elmegy ha itthon vagyok, mert akkor csak betét van bent. Az utolsókon 1-2-3 darab megy el.
2018. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Már moshatót használok két éve. Tampont, kelyhet sose. Előtte is és most is lefekvés előtt cserélem, plusz reggel, ha átáznék (nagyon ritka), vagy max még egyszer nap közben. Sportolás előtt pl. Szoktam még, ha első két nap van táncpróba. Egyébként nem mozgok túl sokat, tehát az átázás veszélyig nem cserélek.
2018. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!